Gayrimenkul yatırımı yapmak mantıklı mı? Peki gayrimenkul yatırımı yaparken 1+1 dairelere yatırım yapılır mı? 1+1 dairelere ilgi var mı? 1+1 daireleri değerli kılan özellikler neler? Kimler 1+1 daireleri seçiyor? İşte sorularınızın yanıtı…

Gayrimenkul konusunda eğer yatırım amaçlı bir düşünceniz var ama endişeliyseniz tam yerindesiniz. Genel anlamda artık 1+1 daireler daha ucuz olduğu için yatırım yapma konusunda çoğunluğun kafası daha da karışık bir durumda. Acaba 1+1 daireye yatırım yapsam mı? diye bir düşünce bulunuyor. İşte bu düşüncelerinizin yanıtını aşağıda görebilirsiniz.

1+1 Daireye yatırım yapmak en doğru karar!

1+1 dairelere yatırım yapmanız için birçok sebep bulunuyor. Bunların başında ise 1+1 dairelerin fiyatları daha uygun olduğundan daha çabuk satmanız mümkün. Yani 5+1 dairenin fiyatı daha yüksek olacağından satışında da yüksek bir ödeme yapılacağından hemen müşteri bulunamayabilir.

Bunla beraber 1+1 daireye yatırım yapıp kira geliri de elde edebilirsiniz. 1+1 dairelerin fiyatları daha uygun olduğundan aldığınız gün bile mutlaka bir kiracı kapınızı çalacaktır. Belki de telefonlarınız susmayacak.

1+1 Daireye olan ilgi çok yüksek!

1+1 Dairelerin fiyatları daha uygun olduğundan, satış ve kira konusunda sizi çok memnun edeceği kesin. Daha derinden konuya bakacak olursak eğer, öğrenciler için kiralama konusunda sizi çok fazla tatmin edecektir. Evli çiftler ve kalabalık bir nüfusu başta düşünmeyen çiftler için evin küçük olması masrafında az olması anlamına geliyor. Doğalgaz faturası bile 5+1 de 500 TL iken, 1+1’de 100-150 TL’ye ayı kapatabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz