175 Milyon Dolarlık Dünyanın En Pahalı Evi Satıldı 

Amerika’nın New York eyaleti sınırları içerisinde yer alan Hamptons bölgesinde yer alan muhteşem villa satıldı. Yaklaşık olarak 175 milyon dolar fiyat ile satışı gerçekleştirilen villa elde edilen bu satış bedeli ile dünyanın en pahalı evi unvanını da kazanmış oldu. Yirmi bin dönüm arazi üzerine kuru bulunan malikâne son derece lüks özelliklere sahip.

Atlantik Okyanusu Ayaklarınızın Dibinde

Muhteşem malikânenin sahip olduğu özelliklerden biri de eşsiz güzelliğe sahip olan Atlantik Okyanusuna sadece küçük bir patika ile bağlantısının bulunması. Modern bir tasarım anlayışının eşsiz bir şekilde geleneksel detaylarla harmanlandığı malikane içerisinde yüzme havuzu, tenis kortu, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun alan, bisiklet yolları ve sıcak jakuzi havuzu gibi farklı pek çok üst düzey özellik bulunuyor.

Ev 2002 Yılında 21,7 Milyon Dolara Satın Almıştı 

175 milyon dolara satılan ev 2002 senesinde yatırım uzmanı olarak çalışan Brenda Earl tarafından 21,7 milyon dolar bedelle satılmıştı. Evin muazzam özellikleri bulunurken yatak odası olarak kullanılan 12 odasının bulunması zaten her şeyi gözler önüne seriyor. Evde son derece büyük olan dev bir salon, 12 lavabo, kütüphane ve misafir odaları yer alıyor. Evin sahip olduğu dev arazi ise nehirler, özel bitki örtüsü ve göllerle çevrili durumda. Ev sahip olduğu özel patika ile Atlantik Okyanusuna bağlanıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz