2019 Bitki Modası Hakkında Tüyolar

Yeşilin evlere kattığı muazzam enerji ve görsel şölen her geçen gün evde bitki yetiştirmek isteyen kişilerin sayılarının artmasını sağlıyor. Peki, evinde baharı yaşamak ve dekorasyon trendlerini takip etmek isteyen kişiler evde yetiştirilen bitkiler arasından hangisini tercih etmeli?

Renklere Göre Karar Verebilirsiniz

Her çiçek kendine özgü bir renge sahiptir. Özellikle de desenli bitkiler çok daha hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlarken olağanüstü ton geçişlerine sahip olan çiçekler dekorasyonun vazgeçilmezi konumundadır.

Salonunuzda Kendi Bahçenizi Oluşturabilirsiniz

Ev tipi meyve ağaçları ile evinizde kendi bahçenizi kurabilirsiniz. Meyvelerin kendilerine has kokusu ile evinizi sardığı bu bahçe aynı zamanda organik meyve üretmenizi de sağlayacaktır. Ev bahçesi kurmak isteyen kişiler için özel olarak üretilen bodur meyve ağaçları tercih etmeniz gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Büyük Bir Yenilik “Su Bitkileri”

Evde yetiştirilen bitkiler kategorisinde büyük bir ilk olarak öne çıkan su bitkileri şık cam kavanozlar içerisinde yetiştirilen özel bitkiler olarak öne çıkıyor. Özellikle de çalıştığı için bitkileri ile yeteri kadar ilgilenemediğinden şikâyetçi olan kişilere hitap eden su bitkileri bakımı için sadece arada sırada kavanoza su eklemeniz yeterli oluyor. Bitkilerden oluşan bir su akvaryumunu andıran su bitkileri için özellikle de son yıllarda oldukça fazla çeşit sunuluyor. Akvaryum aksesuarları satan tüm mağazalarda su bitkileri bulabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz