2019 Renk Trendleri Neler?

Güneşin yavaş yavaş kendisini göstermeye başlaması ile beraber duvar renkleri için ünlü boya firmaları da yeni renk kartelelarını tanıtmaya başladı. 2018 renk trendleri birbiri ardına belli olurken bu sene evlerimizin duvarlarını çok daha canlı ve sıcak renkler süsleyecek gibi görünüyor. Bu senenin akımı Sincerity, Affinity ve Connectivity renklerinden oluşuyor.

Sincerity

2019 renk modası içerisinde yer alan renk akımlarının başında yer alan Sincerity minimalizm akımını temsil ediyor. Sadelikten taviz vermeyen ve yumuşak renkleri sevenlere hitap eden bu renk akımı sakin bir ortam oluşturmanızı kolaylaştırıyor. Zıt renklerin kontrast oluşturması yerine birbiri ile daha uyumlu renkler kullanılırken Sincerity renk paleti kişisel zevklerinize hitap edecek en doğru seçenekleri size sunuyor. Puslu yeşil, kumlu kahverengi ve sönük gri tonları renk paleti içerisinde yer alıyor.

Affinity

Hareketli fuşya ve çarpıcı maviyi kahverengi tonunun dengelediği renk paleti iç mekânlar ile bütünleştirici bir etki sunuyor. Duvarda kullanılan fuşya ve mavi tonlarının kahverengi ile desenlendiği duvarlar iç mekânlarda oldukça etkileyici bir tasarımı gün yüzüne çıkarıyor. Ustalıkla yapılan dokunuşlar dekorasyonda eşsiz başarılara imza atmanızı kolaylaştırıyor.

Connectivity

Teknoloji çağında yaşadığınızı size hissettirecek olan Connectivity renk paleti içerisinde yeşil, turuncu, mavi, sarı tonları yer alıyor. Modern dünyayı yansıtan renkleri ile yaşam alanlarına enerji katacak olan palette sıcak sarı rengi mavi gibi renklerle başarılı bir şekilde harmanlanıyor. Duvarda kullanılan bu renkler yeşil tonlu mobilyalar ile dekorasyonu tamamlıyor.

 

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz