2018 Yılında Yatak Odası Dekorasyon Trendi

2017 yılının sonuna gelinmesi ile yeni yıl heyecanı da baş göstermiş durumda. Büyük umutlar ve hayaller ile girilecek olan 2018 yılında ev dekorasyonu trendlerinde de bazı değişiklikler söz konusu olacak. Yatak odası dekorasyonunda oldukça dikkat çekici trendler bizi bekliyor.

Mavi, Sarı ve Gri Trend Renkler

2018 yılında ön plana çıkacak olan mavi, sarı ve gri renkleri; yatak, yatak örtüsü, minder ve halı gibi herhangi bir dekorasyon objesinde yer alabilecek. Yatak takımından, duvarlara kadar birçok alanda karşımıza çıkacak bu renkler.

Yatak Başlıkları Devri Kapandı

2018 yılında karşılaşacağımız bir yeni trend ise yatak başlıklarında görülüyor. Yatak başlıkları önümüzdeki yıl kısalıyor ya da tamamen ortadan kalkıyor. Başlıkların yerine uzun minderler ya da yastıklar geliyor. Mobilyalarda ceviz ve bal rengi hüküm sürmeye devam ederken, gri ve siyah gibi koyu renkler de yatak odalarına yavaş yavaş sızmaya başlayacak.

Dört Direkli Yataklar

2018 yılının en dikkat çeken trendlerinden biri de dört direkli yataklar olacak. Gösterişli cibinlikli yatakları andırsa da onlara kıyasla çok daha sade olan bu modeller, basitliği ile orantılı şekilde şık duruyor. Ve odaya oldukça romantik bir hava katıyor.

Kadife Geri Dönüyor

2018 yılında sadece yatak odasında değil, tüm ev dekorasyonunda kadife ile karşılaşacağız. Kadife fırtınası; yatak odası takımlarında, yatak örtülerinde, yastıklarda ve döşemelik koltuklarda kendini gösterecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz