2018 Yılının Trend Duvar Renkleri Hangi Renkler Oldu?

Dekorasyonun en önemli parçalarından biride hiç kuşkusuz duvar renkleridir. Ortamı bütünleyen, şıklığı ortaya çıkaran ve dekorasyonu bir bütün haline getiren duvarlar için kullanılan renklerin büyük bir önemi vardır. Her sene duvar renkleri yenilenmekte, yeni renkler ile sektör bambaşka bir hava kazanmaktadır. Peki, 2018 yılının trend duvar renkleri hangi renkler oldu?

 Vizon Rengi Duvarlara Alışın

Bej renginin bir ton daha içerisine gri katılmış versiyonu olan bej rengi toprak tonlara sahip olan dekorasyonlar için önemli bir tamamlayıcı olarak öne çıkıyor. Vizon renginin evin her odası için kullanılabilmesi de bu rengin tercih edilirliğini arttırıyor.

Fildişi Duvar Rengi Modası Geri Dönüyor

Geçmiş dönemde de bir furya haline gelen fildişi duvar rengi 2018 ilkbahar yaz modasının içerisinde kendisine yeniden yer bulmayı başarıyor. Hem açık tonlarda duvar isteyen hem de çok açık bir renk olduğu için sürekli duvar temizleme işleri ile uğraşmak istemeyen bayanların tercih ettiği renk aynı zamanda hemen hemen tüm renkler ile başarılı bir şekilde uyum sağlıyor.

Mint Yeşili İle Fark Yaratın

Daha önce hiç alışık olmadığımız renkler arasında yer alan Mint Yeşili yeni sezonun trend duvar renkleri arasında bulunuyor. Yeni sezonda bal köpüğü rengi ile beraber en çok tercih edilecek renkler arasına girmeyi başaran bu iki renk şık ve gösterişli duvarlara sahip olmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz