2019 Banyo Trendleri

 

Banyo, evin kullanım açısından önemli köşelerinden olup, vücut temizliği amacı ile sıklıkla kullanılan bölgelerdir. Banyolar eskiden dekor olarak çok önemsenen bölgelerden olmasa da özellikle yeni yapılan binalarda banyolarda döşenen fayanslar, dolaplar banyo dekorunu ön plana çıkarmış olup, banyoların daha şık ve daha ferah olması için dolapların, fayansların yanı sıra duşa kabinlere, avizelere hatta banyo halılarına bile önem verilir hale gelmiştir. Buna göre de ev dekorasyonu yapan kişiler banyo trendleri olarak her yıl yenilikler sunmuş ve buna göre 2019 banyo trendleri konusu gündeme gelen konular arasında yer almıştır.

Banyo Trendlerinde Sadelik Ön Planda!

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala banyo dekoru olarak bu yıl ön plana sadelik çıkmakta olup, buna göre ise ince tasarımlar ve yumuşak hatlar oldukça kullanılmaktadır. Bu yıl ahşap renkleri banyolarda hakimiyet kurmakta olup, ahşap ile beyazın geçişleri ise oldukça tercih edilecektir. Ahşap banyolarda daha fazla spor ve modern bir görünüm yaratırken özellikle geniş ve yeterli genişlikte olan banyolar için boğucu bir ortamı değil de daha ferah ve daha doğal bir görünüm verecektir. Banyo trendleri 2019 yılında aynı zaman da küçük banyolar için ise beyazın daha fazla hakim olması ile aydınlık bir hava yaratırken, aynı zaman da renkli banyo halıları ve aksesuarlar canlı bir banyoya sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz