TOKİ, Ankara Kuzeykent projesinde bulunan konutlar için başvuruların başladığını duyurdu.

TOKİ Ankara Kuzeykent projesi kapsamında tam 799 adet konu yer alıyor. Proje için başvuru dönemi ise bugün başladığını dile getirelim. TOKİ Ankara Kuzeykent projesi için son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2019 olarak ifade edildi. Bu proje kapsamında konutların açık satış olarak satışa çıktığı bildirildi.

Konut seçenekleri neler?

3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks 4 oda 1 salon ve terasev seçeneklerinin bulunduğu TOKİ Ankara Kuzeykent 2019 projesi kapsamında 180 ay taksit seçenekleri ile konut sahibi olabilirsiniz.

En ucuz konut ücreti ise 260 bin 790 TL olarak ifade edildi. En yüksek konut fiyatı ise 665 bin 388 TL olarak belirtildi. Bu proje kapsamında peşinat ücretleri ise 25 bin TL’den başlamakta. TOKİ Ankara Kuzeykent projesinde en düşük taksit ise 1309 TL olurken, en yüksek taksit bedeli ise 3 bin 418 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kuzeykent TOKİ projesi kapsamında karşımıza çıkan 3 oda 1 salon konutların 142 metre kare ile 166 metrekare arasında olduğu ifade edildi. Buna ek olarak ise 3 oda 1 salon dubleks konutların ise 175 metre kare ile 177 metrekare arasında olduğu. Ayrıca 4 oda 1 salon konutların ise 164 metrekare ile 180 metrekare arasında olduğu son olarak ise terasevlerin ise 178 metrekare ile 213 metrekare arasında yer aldığını belirtildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz