2019 Yılının Pantone Rengi Hangisi Oldu!

 

Pantone renk her yıl olduğu gibi bu yıl da seçilmiş olup, buna göre ise bu yıl seçim yine farklı ve ilginç renkler arasında yer almıştır. 2019 yılına girmemize günler kala merak edilen konulardan olan 2019 yılının pantone rengi bu yıl canlı mercan rengi olarak belirlenmiştir. Bu yılın canlı mercan rengi seçilmesi ile birlikte, yazın oldukça farklı ve ilgi çekici şekilde geçeceği belirlenmiş oldu.

2019 Yılının Pantone Rengi

 

2019 yılının pantone rengi olarak belirlenen canlı mercan, geçtiğimiz yıl seçilen morötesi rengine göre oldukça farklı görülmekte olup, bu yıl daha yumuşak ve daha farklı bir renk seçildiği gözlemlenmiştir.

Seçilmiş olan canlı mercan rengi, insanlara huzur, enerji ve tatlılık verecek olup, aynı zaman da heyecanlı bir dönem geçirmesini sağlayacaktır. Bu renk tabiata göre iyiliğe ve güzelliğe temsil etmekte olup, yumuşak bir geçiş ile kıyafetlerde ise her alan da kullanım imkanı sunmaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz