Toplu Konu İdaresi Başkanlığı çalışmalarına tam gaz devam ederek 8 yeni millet bahçesinin daha ihalesini Ocak ve Şubat ayları içerisinde gerçekleştirerek, vatandaşlara güzel ve yeni millet bahçeleri daha sunacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın en büyük olanı Atatürk Havalimanı arazisi üzerinde olarak ülkemizin birçok yerinde hayata geçireceğini duyurduğu ‘Millet Bahçeleri’ için başla komutunu verildi. TOKİ‘nin 8 tane yeni Millet Bahçesi projesinin ihalesi için Ocak ve Şubat ayı içerisinde gerçekleştirmesi bekleniyor.

2019 Millet Bahçeleri Listesi

1-Elazığ Millet Bahçesi 

Elazığ Millet Bahçesi için ihalesi 28 Ocak 2019 günü saat 14:30’da gerçekleşecek.

2-Sakarya Millet Bahçesi

Sakarya İli için Millet Bahçesi ve beraberinde Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 6 Şubat 2019’da 14:30’da gerçekleşecek.

3-Samsun Millet Bahçesi

Samsung İli için Millet Bahçesi ve beraberinde Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 13 Şubat 2019’da yapılacak.

4-İstanbul Kayabaşı Millet Bahçesi

İstanbul İli için Millet Bahçesi ve beraberinde Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 14 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

5-Ankara Millet Bahçesi
Ankara İli İmrahor Vadisi 1.Etap Millet Bahçesi ve Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 18 Şubat 2019 tarihinde saat 15:00’de yapılacak.

6-Eskişehir Millet Bahçesi
Eskişehir İli Millet Bahçesine Ait Kapalı Otopark ve Millet bahçesine ait Kapalı Otopark ve sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 7 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

7-Mersin Millet Bahçesi
Mersin Millet Bahçesi ile Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 19 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

8-Sivas Millet Bahçesi
Sivas Millet Bahçesi ile Millet bahçesine ait olan sosyal donatılar inşaatı ile altyapısıyla Çevre Düzenleme ihalesi 27 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz