Donanma boyasından çiçek duvar kağıdına, bunlar uzmanların büyük olacağını söyledikleri trendlerdir.

Evinizi güncellemek için mükemmel bir an varsa, yeni bir on yılın başlangıcında. Aynı eski, aynı eski 10 yıl sonra, şimdi en iyi boya renklerinden birine dönme, evinizin kalbini en sevdiğimiz mutfak fikirlerimizden biriyle yenileme veya galerinize yeni bir sanat eseri ekleme zamanı duvar. Ve bu yıl ciddi bir açıklama yapmak istiyorsanız, 2020’nin en sıcak ev dekorasyonu trendlerinden birini eklemeyi deneyin.

Her yerde olmak üzere olan ev fikirlerini bulmak için doğrudan en sevdiğimiz iç tasarım profesyonellerine gittik. Donanma boyası ve çiçek duvar kağıdından renkli dolaplara ve ayaklı küvetlere kadar, bunlar uzmanların görmek için sabırsızlanacağı 2020 ev dekoru trendleridir. İster trendleri seviyor olun, ister tipik olarak onlardan kaçınmak için büyük çaba harcayacaksınız, listemizde hayran kalacağınız (ve önümüzdeki on yıla tapmaya devam edeceğiniz) birkaç fikir olması gerekiyor.

Vintage Vurgular

Etrafta dolaşan şey – özellikle ev dekoru trendleri söz konusu olduğunda. İç tasarımcısı Bria Hammel, “Görmeye başladığımız bir şey, daha eski ve geleneksel detaylara bir bakış – makaralı bacaklar, iğler ve 1800’lerin başından 1900’lerin mobilyalarında gördüğümüz diğer şeyler” diyor. Bria Hammel Interiors .

Ama her yerde tüm vintage görmek için beklemeyin. Bu sefer, tasarımcılar sadece bir veya iki ifade parçası içeriyor.

Lacivert

Yılın 2020 Pantone Rengi Klasik Mavi’dir (lacivert bir gölge), yani yeni yılda çok fazla renk görmeyi bekleyebilirsiniz. Neyse ki, tamamen çok yönlü ve sofistike.

Kerrie Kelly Design Lab’ın kurucusu iç mimar Kerrie Kelly, “Lacivert, hem geleneksel hem de modern ev tarzlarında iç ve dış mekanlar için mükemmel bir kontrast sağlar .” “Bir mutfak adasının hızlı bir şekilde yükseltilmesi ya da bir oda, kontrastlı beyaz döşeme ve ahşap işleri ile dramatik bir görünüm kazanıyor olsun, gölge tamamen siyahlaşmadan görkemli bir görünüm sağlar” diyor.

Çiçek Duvar Kağıdı

Çiçek gücü duvar kağıdı düşüncesi sizi çıldırırsa, 2020 sadece ayarınızı değiştirdiğiniz yıl olabilir. Studio Ten 25’in kurucusu iç mimar Abbe Fenimore, “Çiçek duvar kağıdı yıllardır var ve güzel deseni görmeye devam edeceksiniz, ancak çok daha modern bir güncelleme ile” diyor . “Büyük ölçekli, cesur renk ve hatta metalik versiyonlar burada kalacak.”

Fenimore, toz banyolarda ve fuayelerde özellikle iyi bir seçim olduklarını söylüyor. Ayrıca, tam olarak çalışmaya hazır değilseniz tonlarca yapıştırma seçeneği vardır.

Yüksek Kontrastlı Dekor

Yüksek kontrastlı tasarımların şu anda bir anı var – yani her zaman evinizi siyah boyamak istiyorsanız, şimdi bir koşuşturma vermenin zamanı geldi (elbette ılımlılıkta).

“Uzun zamandır beyaz, beyaz, beyazdı,” diyor Hammel. “Ama şimdi, örneğin, belki de siyah kumaş ve beyaz bir çerçeve ile bir sandalye görüyoruz. Veya açık renkli donanıma sahip koyu lekeli bir ahşapta bir konsol masası görüyoruz.”

Beyaz Mutfak

2010’ların belirleyici bir tasarım trendi olsaydı, tamamen beyaz mutfaktı. Ancak 2020’de tasarımcılar, sadece beyazın ötesine geçen alanlara doğru bir geçiş olacağını tahmin ediyorlar. Örneğin, Hammel daha doğal ahşap dolaplar, adalar ve raflar görmeyi beklemektedir – bunların hepsi ev sahiplerinin kendilerini her şeyle beyaz olan her şeyle sınırlandırmadan parlak ve havadar bir hava tutmasına izin verir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz