Geçtiğimiz yıl Emlak sektöründe çok hareketli bir sene geçirdik. İmar barışından faiz oranları ve konut fiyat değişimleri olarak bir çok düzenlemeye şahit olduk. 2020 yılı ise sektör için fırsat olarak geliyor. İşte detaylar…

2020 size pek çok fırsat sunabilir!

2020 yılında kararlarımızı düzenlememiz gerekebilir. Amaç ise daha fazla müşteriyi çekmek olacaktır. Buna ek olarak emlak satış ve kiralama sayılarını güzelleştirmek için haberimize devam edelim.

2020 yılı için yeni yıl kararları neler?

Yeni yılda daha fazla proaktif olmayı isteyin. Bu yıl başarmak için tüm notlarınızı gözden geçirin ve yeni hedefler için yeni adımları gözden geçirin. Büyümeyi çok fazla isteyin.

Verimliliği arttırmak için 20-20-20 kuralından ilerleyin! Hergün işinize 20 dakika ayırın ve planlama yapın. Bu 20 dakika sizi daima öne taşıyacaktır.

Sosyal medya üzerinde çok fazla aktif olun. Marka bilinirliğinizi arttırmak adına daima tüm sosyal medya platformlarını kullanın ve düzenli içerik gönderin.

Emlak fotoğraflarınızı eskiye göre daha fazla iyileştirin! Eskiden olduğu gibi sıradan fotoğraflar çekmeyin yeni özelliklerden faydalanın daha yapıcı ve ikna edici fotoğraflara ulaşın.

Sektörde farklılaşmak için emlak ilan videosu hazırlayın! Emlak ilanlarınız için video da yayınlayın. Çünkü sektör artık bu yönde yola devam ediyor.

Yerel işletmelerle yakın olun! Esnaf ve cafelerde aranızı çok iyi tutun. Samimi ve yakın durun. Sizlere iş gönderme olasılıklarını arttırmak için sohbet edin.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz