Emlak Konut ve GYODER ortaklığı gibi son derece büyük emlak şirketleri tarafından başlatılan emlak seferberliği kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Düzenlenen konut seferberliği

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Ne Zaman Sona Eriyor?
Emlak Konut ve GYODER ortaklığı gibi son derece büyük emlak şirketleri tarafından başlatılan emlak seferberliği kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Düzenlenen konut seferberliği ile faizsiz konut kredisi ve 240 ay vadeli konut kredisi kullanılmasına izin veriliyor. Peki, 20 yıl vadeli konut kredisi veren bankalar hangileri ve 20 yıl vadeli konut kredisi kampanyası ne zaman sona eriyor?
240 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?
20 yıl vadeli konut kredisi kampanyası 1 Şubat 2017 tarihinde başlamıştı. Kampanyanın bitiş tarihi ise 31 Mart 2017 olarak açıklandı. Kampanya kapsamında açıklanan satış rakamları kampanyaya gösterilen ilginin büyüklüğünü ortaya koyarken kampanya kapsamında isteyen kişilere 0,79 konut kredisi faiz oranı ile 240 ay vadeli konut kredisi kullandırılırken, 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere yüzde 0,49 faiz oranı ile kredi kullandırılıyor. 
60 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere ise faizsiz konut kredisi desteği sağlanıyor. Yine kampanyaya özel olarak konut kredisi peşinatı ise sadece yüzde 5 seviyesine çekiliyor. Bu da konut kredisi peşinatı bulunmayan kişilerinde kampanyalardan yararlanarak ev sahibi olmalarına olanak sağlıyor. 
20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 
Akbank
Albaraka
Garanti Bankası 
Halkbank 
Türkiye İş Bankası 
Vakıfbank 
Vakıf Katılım
Yapı Kredi Bankası 
Ziraat Bankası 
Ziraat Katılım Bankası

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.