Hem orta hem de yan sehpalarınız evlerinizin en önemli tamamlayıcı eşyaları oluyor. Sehpasız bir ortamda bir şeylerin eksik kaldığını hep fark etmişizdir. Sehpaların çeşitleri ile kullanım amaçları birden fazla şekilde karşımıza çıkıyor.

Orta ya da yan sehpalar ev dekorasyonunun en önemli tamamlayıcılarıdır. Sehpasız bir salon dekorasyonu kuşkusuz eksik kalacaktır. Sehpaların çeşitleri ve kullanım amaçları da oldukça fazla. Sehpa tercihi yaparken ilk olarak, mobilyalarınıza, tarzınıza ve amacınıza uygunluğuna dikkat etmelisiniz.

Salona ve koltukların boyutuna uygun bir orta sehpa seçin

Orta sehpayı; dekorasyonunuzu tamamlamak, objelerinizi sergilemek, eşyalarınızı depolamak ya da üzerine çayınızı, kahvenizi koymak için kullanabilirsiniz. Hangi amaç sizi daha çok cezbediyorsa ona uygun sehpayı seçebilirsiniz.

Büyük bir sehpalar, büyük oda ve oturma alanlarında şık bir etki yaratır. Aynı zamanda rahatça uzanabilmek için sehpanız, koltuklarınızdan biraz daha alçak olmalıdır. Büyük veya L şeklinde koltuğunuz varsa dikdörtgen bir sehpa tercih edebilirsiniz.

Küçük alanlara minimalist ve kullanışlı orta sehpalar yakışacaktır.

Yuvarlak yan ya da orta sehpa tercih edip, farklı bir stil elde edebilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz