Başakşehir Belediyesi arsası üzerine Adese, Seha Yapı, Al Zamil ve Fuzul Yapı iştiraki Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından gerçekleştirilecek olan 3. İstanbul Projesine ait olan ilk e

3. İstanbul Projesi Satış Rekoru Kırdı
Başakşehir Belediyesi arsası üzerine Adese, Seha Yapı, Al Zamil ve Fuzul Yapı iştiraki Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından gerçekleştirilecek olan 3. İstanbul Projesine ait olan ilk etap satışları 3 günde tamamlandı. Açıklanan verilere göre ilk etapta yer alan toplam 400 konutun tamamı sadece 3 günlük zaman dilimi içinde yoğun talep görerek satıldı.
Bu sayede proje Lansman çalışması yapılmadan ilk etap satışlarını tamamlamış oldu. Bu nedenle 3. İstanbul Projesi Lansman tanıtımında projenin ikinci etap satışlarına geçildi. Toplam 330 bin metrekarelik bir alana kurulacak olan 3. İstanbul projesi 1 milyar 200 milyon liralık proje değeri ile de göz dolduruyor. Toplamda 10 blok üzerine yükselecek olan projede 1500 konutun yanı sıra 102 çarşı dükkânı ve 107 cadde mağazası da bulunuyor. 
Metrekare Fiyatları 3.800 TL den başlıyor
Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Seha Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Saylık resmi proje sözcüsü olarak yaptığı açıklamada projenin henüz satışa çıkmadan 12 bin ön talep aldığını söylerken sadece hafta sonunda satış ofisine 5 bin kişinin geldiğini dile getirdi. 3. İstanbul projesi fiyatı ise metrekare başına 3 bin 800 lira civarından başlıyor. Projenin en dikkat çeken yanlarından biri olarak ise yeşil alan konusunda oldukça cömert davranılmış olması geliyor. 116 bin metrekarelik alanın 85 bin metrekarelik bölümü projede yeşil alan olarak ayrılmış durumda. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.