İstanbul’da Anadolu yakasında yer alan 360 Office projesi Kurtköy’de yer alıyor. Hem ofis hem dükkanlar ile karşımıza çıkan pronein Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla kurulduğunu belirtelim.

8 bin mt2’lik bir arsa üzerinde konumlandırılan 360 Office projesi ile 306 adet ofis inşa edilecek. Yenilenen çağa ayak uyduran bu ofislerin büyüklüklükleri ise 40 mt2 ve 100 mt2 olarak değişiklik gösteriyor. Proje kapsamında yer alan dükkanlar ise 230 ve 273 mt2 olarak değişmekte. Ayrıca dükkanlar ile aynı büyüklükte depo alanları da var.

Tam 7 katlı ve yatay olarak tasarlanan tek blok tasarımı ile 360 Office projesi, yatırımcılara ciddi bir fırsat sunuyor. Metro durağına 2 adımlık uzaklıkta olan Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise tam 5 dakikalık bir mesafede olduğunu söyleyelim.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz