550 Lira Taksitle Ucuz TOKİ Evleri Satışı Başladı

Dar gelirlilerin ev sahibi olma hayallerini süsleyen TOKİ geçen sene olduğu gibi 2018 projeleri ile bu senede kaçırılmaması gereken fırsatlar sunmayı sürdürüyor. 33 ilde gerçekleştireceği toplam 86 projesinde yer alan 45 binden fazla konutu satışa çıkarmaya hazırlanan TOKİ sadece 550 lira taksitle konut sahibi olma imkânı sunacak.

Satışlar Açık Satış Olarak Gerçekleştirilecek

Aralarında Ankara, Van, Rize, Adana ve Çankırı gibi farklı çok sayıda ilin bulunduğu TOKİ projeleri ile toplamda 45 bin 456 adet konutun satışı gerçekleştirilecek. TOKİ alt gelir grubu projeleri yanı sıra TOKİ orta gelir grubu projeleri ile de ekonomik fiyatlı konutlar satışa sunulacak. 240 aya varan vadelerde taksitli konut satışı gerçekleştirecek olan Toplu Konut İdaresi 2+1 daireleri aylık sadece 550 liradan başlayan taksitlerle satışa sunacak. Projelerde yer alan 3+1 dairelerin satış fiyatları ise 750 liralık başlangıç fiyatı ile satış listelerindeki yerini alacak.

TOKİ Ankara Mamak ve TOKİ Kent Girişi Projeleri Dikkat Çekiyor

Bu sene satışa sunulması planlanan en büyük iki TOKİ projesi Ankara’da yer alıyor. TOKİ Kent Girişi projesi ile 4 bin 652 konutun satışı gerçekleştirilirken TOKİ Ankara Mamak konut projesi ile ise toplamda 3 bin 779 adet konut satışa sunulacak. Yine TOKİ Gaziantep Ş.Kamil projesi, TOKİ Manisa Yunus Emre projesi ve TOKİ Niğde Efendibey projeleri de binden fazla konutun satışa sunulduğu büyük çaplı projeler arasında bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz