72 Yaşında Diplomalı Emlakçı Olmayı Başardı

‘’ Hiçbir şey geç değildir ‘’ diyerek gençlere seslenen 72 yaşındaki Süleyman Atlıhan, emekli olduktan sonra boş zamanını değerlendirmek için emlak sektörüyle ilgilenen arkadaşlarına yardımda bulunmaya başladı. 72 yaşında olmasına rağmen açık öğretim fakültesinden Emlak ve Gayrimenkul Yönetimi bölümünden mezun olarak diploma sahibi oldu.

Okumanın Yaşı Yok Dedi

Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi İşletme Muhasebe bölümünü 1971 yılında tamamlayan Süleyman Atlıhan, evli, 3 çocuk sahibi ve 2 torunu bulunuyor. Tam 72 yaşında olmasına rağmen okumanın yaşının olmadığının üstüne basarak izah eden Atlıhan, Açık Öğretim 2017 – 2018 öğretim yılında Emlak ve Gayrimenkul Yönetimi bölümünü bitirerek diplomasını aldı.

Emlakçı Arkadaşlarına Yardım Etmeye Devam Ediyor

1971 Yılında mezun olduktan sonra çeşitli iş hayatında bulunan Atlıhan, belli bir süre mağaza ve muhasebe müdürlüğü üzerine özel sektörde çalışmalarda bulundu. Emekli olduktan sonra ilgisini çeken emlak sektörü için arkadaşlarına yardım ederek kendisine de ek gelir sağlıyor.

Mutluluğa Dair Kitap Yazmayı Unutmadı

Emekli olduktan sonra 72 yaşında Emlak ve Gayrimenkul Bölümü diplomasını eline alan Atlıhan, boş zamanlarında ‘’ Mutlu Yaşamın Sırları Kitabı ‘’ çıkararak gençlere örnek olmaya çalışıyor. Hayatını ağırlıklı olarak ticaret yaparak geçiren Atlıhan, bu zamana kadar yaptıklarını acaba ilmi olarak başarabilir miyim diyerek iki yıllık açık öğretim fakültesinden mezun olarak tamamlamıştı. Amacının genç nesine örnek olduğunu vurgulayan, okumanın yaşının olmadığını ispat etmek için bulunduğu bu girişimde amacına ulaştığını söyleyerek gençlere imkân verilmesi durumunda çok şey başarabileceklerini sözlerine ekledi.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz