Abel Çengelköy Evleri Projesi

Üsküdar konut projeleri arasında yer alan Abel Çengelköy Evleri Projesi, Abel Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Çengelköy’de gerçekleştirilen konut projesinde toplamda 108 adet konut inşa edilirken en küçük daire 89 metrekare, en büyük daire ise 154 metrekare olarak tasarlanıyor.

6 bin 500 metrekarelik son derece büyük bir inşaat alanına sahip olan projede 3 blok yükselirken bahçe kat, normal tip ve dubleks daire olmak üzere farklı daire seçenekleri de bulunuyor. Abel Çengelköy Evleri Projesi fiyat listesi 728 bin liradan başlıyor ve 1 milyon 446 bin liraya kadar yükseliyor. Abel Çengelköy Evleri Projesi teslim tarihi ise 2019 yılının Haziran ayı olarak açıklanıyor.

Abel Çengelköy Evleri

Abel Çengelköy konutları 6500 m² lik bir arsa üzerinde üç bloktan oluşmaktadır. 15525 m² lik toplam inşaat alanına sahip projede toplamda 108 adet daire yer almaktadır. 108 dairenin tipoloji olarak dağılımı 18 adet 1+1, 54 adet 2+1, 30 adet 3+1 ve 6 adet 4+1 şeklindedir. Bahçe katı, normal kat ve çatı dubleksleri ile 15 farklı tipte seçenek sunan projede her blok bodrum otopark katları ile birbirine bağlanmaktadır. Her üç bloğa açık yüzme havuzu, çocuk havuz ve fitness salonu da hizmet etmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz