Adana Şehir Hastanesi Çok Yakında Hizmete Açılıyor

Ülkemiz için büyük önem taşıyan şehir hastaneleri, son yıllarda kendilerini geliştirmiş ve uygun koşullarda hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık konusunda muzdarib olan pek çok hastanın, şehir hastaneleri sayesinde yüzü gülmüştür. Bu sebeple şehir hastaneleri projelerine verilen önem artmış ve bu alanda yapılan çalışmalar hızlandırılmıştır.

Şehir Hastanelerinin Sağlık Turizmine Katkısı

Ülkemizde pek çok şehir hastanesi bulunmakta ve hastalarına hizmetler vermektedir. Verilen hizmetler kapsamında başarılı işler ortaya konulmaktadır. Son olarak açılması beklenen Adana şehir hastanesi de bu başarı kervanına katılmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda hastanenin sağlık turizmine büyük katkı sağlayacağı da düşünülmektedir. Adana Valisi Demirtaş bu anlamda açıklama yapmış; 550 yataklı hastanenin üstün hizmet kalitesiyle sağlık turizmine büyük katkı sağlayacağını belirtmiştir.

Adana Şehir Hastanesi Sağlık Üssü Olacak

Hizmete açılması beklenen Adana şehir hastanesi, ülkemizin en büyük sağlık merkezleri arasında yer alacaktır. 300+250 yatak kapasiteli hastane en kısa zamanda hizmet verecek olup, sağlık üssü çalışmalarını yapmaya başlayacaktır. Aynı zamanda hastane her bölgeden hastaya hizmet verebilecek donanımda olacaktır. Bu sebeple hastanenin açılış tarihi merakla beklenmektedir.

Adana Şehir Hastanesi Açılıyor

Adana şehir hastanesi kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacaktır. Adana Valisi Demirtaş’ın açıklamalarına göre 15-18 Eylül arası hasta kabul işlemlerine başlayacak olan hastane, Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açılış yapacaktır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz