Ağlama Anne Dizisi Seti Nerede?

 

ATV’nin yeni dizilerinden olan Ağlama Anne dizisi ilk bölümünün yayınlanması ile birlikte merakları üzerine çekmiş olup, dizi hakkında birçok merak edilen konu ortaya çıkmıştır. Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği Ağlama Anne dizisinde dizinin konusunun yanı sıra, oyuncuları, çekilen mekanları da ilgi görmüştür. Bu durum da tabi ki Ağlama Anne dizisi nerede çekiliyor gibi soruları beraberinde gelmektedir.

Ağlama Anne Konusu

Ağlama Anne dizisinde Alev isminde bir kadının ve kızının hikayesi konu alınmış olup, Alev gençlik yıllarında yaşadığı tek gecelik bir ilişki sonrasında hamile kalır. Bu hamilelik durumu onu oldukça derinden sarsmış olup, kendi içerisinde yaşadığı psikolojik sorunlar onu oldukça kötüye götürür. Bu durum ise doğumun olması sonucunda ise kızı Zeynep’i Damla yani Alev’in kız kardeşi sahiplenerek büyütmüş olup, sahiplenmiştir.

Alev’in kendini toplaması ve iyileşmesi zaman almış olup, hayatında geri dönmesi ile birlikte kendi kızı Zeynep büyümüş olup, oda bir erkeğe yani Mert adında bir çocuğa aşık olmuştur. Ağlama Anne dizisi tamamiyle dram içerikli olup, ilk bölümü ile dikkatleri konusu sayesinde üzerine çekmiştir.

Ağlama Anne Dizisi Nerede Çekiliyor?

 

Ağlama Anne dizisi, yayınlanan bölümü ile birlikte çekilen yerler merak edilmiş olup, akıllara Ağlama Anne dizisi nerelerde çekiliyor sorusu gelmektedir. Buna göre ise bu dizi İstanbul üzerinde çeşitli yerler de çekilmekte olup, özellikle Beykoz bölgelerinde çekildiği görülmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz