Aksaray metro aktarması hakkında merak ettiklerinizi bir araya derledik. Aksaray istasyonu ve Topkapı, Otogar ile Zeytinburnu ve Ataköy Şirinevler istasyonu gibi birçok sorunuza yanıt veriyoruz.

Aksaray metro aktarması!

Aksaray istasyonu hakkında: 

M1 Aksaray Atatürk Havalimanı metro hattı ile bağlantı içerisinde olan Aksaray istasyonu 1989’dan bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Bu istasyonun M1 hattu ile T1 Bağcılar Kabataş hattına aktarma olarak bilinen hat olarak biliniyor. Aksaray istasyonunda indikten hemen sonra tramvaya ulaşmanız için yaya alt geçidini kullanmanız gerekmekte. Aktarma süresi ise 10 dakika kadar sürmektedir.

Topkapı Ulubatlı istasyonu hakkında:

M1 Aksaray Atatürk Havalimanı metro hattı olarak bağlantılı olan Topkapı Ulubatlı istasyonunun M1 hattı T4 hattı ile bağlantı içerisinde olmasını sağlamaktadır. Vatandaşlar M1 hattından T4 hattına geçiş yapmaları ise yaklaşık 5 dakika kadar sürmekte.

Otogar istasyonu hakkında:

İstanbul Avrupa yakasında yer alan otobüs terminaline M1 hattı ile bağlantılı olan Otogar istasyonu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstasyon tam 4 farklı noktadan giriş ve çıkış olanağı sunuyor.

Atatürk Havalimanı istasyonu hakkında

M1 havalimanı istasyonu ile vatandaşlar raylı sistemler ile şehirler arası yada uluslar arası hava taşımacılığı ile rahat etmesine olanak sağlanmakta.

Zeyrinburnu istasyonu hakkında

M1 Aksaray Atatürk Havalimanı metrosuna entegre olan Zeytinburnu istasyonu T1 bağcılar Kabataş tramvayına aktarma olanağı sunmakta.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz