Ali Ağaoğlu, yirmi altı kişi ile referandum iddiasına girip, sonuçların yüzde 65 şekilde “evet” çıkacağını iddia etmişti. Söz konusu iddiayı, referandum sonuçlarının açıklanması il

Ali Ağaoğlu’nun İddiası 550 bin Liraya Mal Oldu
Ali Ağaoğlu, yirmi altı kişi ile referandum iddiasına girip, sonuçların yüzde 65 şekilde “evet” çıkacağını iddia etmişti. Söz konusu iddiayı, referandum sonuçlarının açıklanması ile kaybetti.
16 Nisan’da yapılmış olan referandum sonuçları tüm Türkiye için önemli olsa da, İşadamı Ali Ağaoğlu için biraz daha önem arz ediyordu. Ali Ağaoğlu, yirmi altı kişi ile iddiaya girdiğini, eğer kaybederse söz konusu kişilere Tom Ford markasından kıyafet alacağını açıklamıştı. Hatta iddianın dozunu arttırıp, takım elbiseyle kalmayarak, iç çamaşırı ve çoraplar da dahil birçok kıyafet sözü vermişti.
16 Nisan Pazar günü yapılmış olan referandumun açıklanmasının ardından Ali Ağaoğlu’nun girmiş olduğu iddia da haliyle sonuç verdi. Ve Ali Ağaoğlu kaybetti. Tom Ford markasının takım elbiseleri 4 bin ve 5 bin Euro civarında olduğu için, söz konusu iddia kendisine biraz pahalıya patladı. Tabi, kendisi için ne kadar önem arz ettiğini bilmediğimiz bu miktar, 550 bin lira gibi bir meblağa ulaşmış bulunuyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.