Gayrimenkul sektörü ile emlak sektöründe birçok kez anahtar teslim projesi nedir? Bugün sizlere anahtar teslim proje nedir tam olarak açıklık getireceğiz. İşte tüm detaylar…

Anahtar teslim proje nedir? 

İnşası biten konutların yada binaların bütün masraf ve işlemleri bittikten sonra alıcıya teslim edildiği zamana anahtar teslim proje denmektedir. Konumuza dahil edilen bu proje kapsamında bütün masraflar firmaya aittir.

Anahtar teslim götürü bedel sözleşmesi 2019

Yapılan bu sözleşme ile beraber projeler ve tüm işlemler için firmalar sizlerden bir ücret talep edecektir. Anahtar teslim götürü bedel sözleşmesi için hukuk kapsamında bazı bilgiler yer alıyor.

Kanun kapsamında eğer yüklenici firma sözleşmede ki yer alan maddelere uygun anahtar teslimi yapmazsa, alıcılar bu konuda haklarını korumuş oluyor ve zarar ile mağdurluk sorunlarını çözebilir hale geliyor. Böylelikle sözleşme kapsamında konutu alacak olan kişilere firma tam anlamıyla belirtilen sürede ve istenilen şekilde teslim edecektir. Etmemesi halinde yasal haklar doğacak ve mutlaka bu sözleşmeyi yapmaya özen gösterin.

Sözleşmeniz varsa kazanan taraf siz olurken, yoksa eğer kaybetme durumunuz mevcuttur.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz