Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

Videolar

reklam

Son Eklenenler

TOKİ Silivri Projesi Hakkında Merak Edilenler
TOKİ Silivri Projesi Hakkında 10 Soru 10 Cevap TOKİ Silivri Projesinde Kaç Konut Yapılacak? TOKİ tarafından İstanbul’un Silivri ilçesinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında toplamda 1.356 adet konut üretimi gerçekleştirilecek. Projede..
Kanatsız Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor?
Kanatsız Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Yoksulluk içerisinde geçim savaşı veren bir ailenin yaşadıklarını ve var olabilme çabalarını dramatik bir şekilde ekrana yansıtan Kanatsız Kuşlar ATV ekranının en sevilen dizilerinden biri..
Türkiye’nin En Pahalı ve En Ucuz İlleri Açıklandı
Türkiye’nin En Pahalı ve En Ucuz İlleri Açıklandı 2017 yılı verilerine göre hazırlanan Türkiye’nin en pahal ve en ucuz illerinin belirlendiği liste açıklandı. Açıklanan listeye göre Türkiye’nin en ucuz ili..
2019 Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği Yayımlandı.
2019 Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği Yayımlandı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından hazırlanan “Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği” Resmi Gazete’de yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe alınan yeni yönetmelik 1..
Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?
Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Ay Yapım tarafından seyircilerin beğenisine sunulan Çukur dizisi her geçen gün hayran sayısını arttırmaya devam ediyor. Dizinin başrolünde genç kızların sevgilisi Aras Bulut İynemli yer alırken..
E-Devlet’ten Yeni Uygulama : Taşınırken Adres Değişikliği, Abonelik Gibi İşlemler Artık Kalkıyor
E-Devlet’ten Yeni Uygulama : Taşınırken Adres Değişikliği, Abonelik Gibi İşlemler Artık Kalkıyor Miras ve Soy ağacı  gibi uygulamalarla vatandaşlardan yoğun ilgi gören e-devlet yeni bir hizmet sunuyor. E-Devlet tarafından sunulacak..
Kirayı Düzenli Ödemeyen Kiracı İçin Neler Yapılabilir?
Kirayı Düzenli Ödemeyen Kiracı İçin Neler Yapılabilir? Bir taşınmazın kiralanması durumunda hem kiraya veren tarafın hem de kiralayan tarafın haklarını korumak adına kira sözleşmesi düzenlenmektedir. Bu sözleşmede kiralamanın tüm şartlarına..
Memur Konut Edindirme Yardımı Nedir, Nasıl Alınır?
Memur Konut Edindirme Yardımı Nedir, Nasıl Alınır? Memurların konut sahibi olmalarının önünü açmak amacı ile bir takım özel uygulamalar bulunmaktadır. 3320 sayılı kanun Memurlar ve İşçiler ile Bunların Emeklilerine Konut..
Tapu Gerçek Satış Bedeli Ne Demek?
Tapu Gerçek Satış Bedeli Ne Demek? Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan taşınmazların tümünün satış işlemleri adreslerine göre bağlı oldukları Tapu Daireleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yapılan satış işlemlerinde ödenecek olan tapu harcı..
1915 Çanakkale Köprüsünün Açılış Tarihi Belirlendi
1915 Çanakkale Köprüsünün Açılış Tarihi Belirlendi Türkiye’nin mega projeleri arasında yer alan 1915 Çanakkale Köprüsü üzerindeki çalışmalar tüm hızı ile devam ederken köprünün ne zaman tamamlanacağı konusunda yeni açıklama geldi...