Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

Videolar

reklam

Son Eklenenler

İstanbul Avrupa Yakası’nda Ucuz Kiralık Evler Nerede?
İstanbul Avrupa Yakası’nda Ucuz Kiralık Evler Nerede? Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul yoğun göç nedeni ile nüfusunu arttırmaya devam ediyor. Yükselen nüfus ile beraber barınma ihtiyacı..
Apartmanda Kiracının Hakları Nelerdir?
Apartmanda Kiracının Hakları Nelerdir? Özellikle de çok sayıda dairesi bulunan binalarda yaşayan kişiler arasında belirli bir sonra sorunlar yaşanması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Özellikle de binada yaşayan daire sahipleri ile..
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı!
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı! İstanbul’da en büyük kentsel dönüşüm alanları arasında yer alan TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm projesinde sona gelindi. Güngören kentsel dönüşüm projesi arasına..
Kiracının Evde Değişiklik Yapma Hakkı Var Mı?
Kiracının Evde Değişiklik Yapma Hakkı Var Mı? Kiralanarak kullanım hakkı bir başkasına devredilen taşınmazlar üzerinde ev sahibinin değişiklik yapmak hakkı bulunuyor. Ancak kiralanan evde tadilat ya da yenilik yapılabilmesi için..
İstanbul İlçelere Göre Konut Fiyatları, En Ucuz Ev Hangi İlçede?
İstanbul İlçelere Göre Konut Fiyatları, En Ucuz Ev Hangi İlçede? Türkiye Veri İşleme Merkezi’nin (TUVİMER) tarafından gerçekleştirilen son araştırma verilerine göre İstanbul konut fiyatları haritası çıkarıldı. İstanbul’da en ucuz konut..
Kaçak Bina Nasıl İhbar Edilir?
Kaçak Bina Nasıl İhbar Edilir? Günümüzde inşaat sektöründe yaşanan en büyük sorunlardan biride kaçak bina sorunudur. Yeni çıkarılan imar barışı ile 31.12.2017 tarihi ve öncesinde yapılan kaçak binalara af getirilirken..
Vergi Kaçıran Ev Sahibini Nereye Şikâyet Edebilirim?
Vergi Kaçıran Ev Sahibini Nereye Şikâyet Edebilirim? Sahip olduğu taşınmazı kiraya vererek gelir elde etmeye başlayan ev sahiplerinin bu gelirleri üzerinden bir takım vergiler ödemesi gerekiyor. Vergi ödeme yükümlülüğünü yerine..
İmar Barışı İçin Son Başvuru Tarihi Uzatılacak Mı?
İmar Barışı İçin Son Başvuru Tarihi Uzatılacak Mı? 31 Aralık 2017 tarihinden önce yapılan milyonlarca yapıyı ilgilendiren imar barışı için başvurular kabul edilmeye devam ediliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından..
İmar Durumu Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir?
İmar Durumu Belgesi Kaç Yıl Geçerlidir? Parselin imar mevzuatı kapsamında yapılaşma hakkının sınırlarını gösteren resmi belgeye imar durumu belgesi adı verilmektedir. Bu belge talep üzerine verilmekte olup, belge alınmak istenen..
İzmir Konut Fiyat Artış Oranı İle İstanbul’u Geride Bıraktı
İzmir Konut Fiyat Artış Oranı İle İstanbul’u Geride Bıraktı Son dönemde birbiri ardına hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile adından söz ettirmeye devam eden Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’de konut fiyatları..