Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

Videolar

reklam

Son Eklenenler

Emlakçılara Yetki Verilmemesi Yılda 2 Milyar Dolar Kayıp Yaşatıyor
Yıllık 2 Milyar Dolar Vergi Kaybı Sadece Konut Satışında Yaşanıyor Türkiye’nin en güçlü olduğu alanların başında yer alan inşaat sektörü her yıl binlerce konutun satılmasını sağlıyor. Açıklanan veriler dikkate alındığında..
TOKİ’nin İstanbul Hamlesi
TOKİ’nin İstanbul Hamlesi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul’da yeni bir konut hamlesi için hazırlık yapıyor. Projenin detayları hakkında henüz bir bilgi alınmıyor olup, projenin hangi gelir grubuna hitap..
KUDEB Nedir?
KUDEB Nedir? Koruma, Uygulama ve Denetim Bürosu, kısaca KUDEB; il özel idareleri, büyükşehir belediyeleri ve Bakanlık tarafından izin verilmiş belediyeler bünyesinde kurulacak olan bürolara deniyor. KUDEB’in Görevleri İl özel daireleri,..
Doğalgaz Acil Hattı Numarası
Doğalgaz Acil Hattı Konut ve iş yerlerinde meydana gelebilecek olan acil durumlarda aranabilecek doğalgaz acil hattı bulunuyor. Doğalgaz ile ilgili herhangi bir sıkıntının oluşması durumunda aranması gereken hat arandığında gerekli..
2018 Yılında Yatak Odası Dekorasyon Trendi
2018 Yılında Yatak Odası Dekorasyon Trendi 2017 yılının sonuna gelinmesi ile yeni yıl heyecanı da baş göstermiş durumda. Büyük umutlar ve hayaller ile girilecek olan 2018 yılında ev dekorasyonu trendlerinde..
TOKİ 24 İlde 156 Arsayı Satışa Çıkardı
TOKİ 24 İlde 156 Arsayı Satışa Çıkardı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 24 ayrı ilde toplam 1.206.890,63 metrekare büyüklüğünde 156 arsayı açık artırma yöntemi ile satışa sundu. Müzayede 21..
2018 Yılı Kira Geliri Vergisi Artış Oranları
2018 Yılı Kira Geliri Vergisi Artış Oranları Gayrimenkullerden kira geliri elde edenler, kira gelir vergisi ödemekle yükümlü oluyor. Torba yasa ile birlikte 2018 yılından itibaren ödenecek olan vergilerin hesaplamalarında değişikliğe..
Yüzde 3 Komisyon Esnafa Kepenk İndirtir
Gayrimenkul Danışmanlarından Yüzde 3 Komisyona İtiraz Gümrük ve Ticaret Bakanlığının yaptığı açıklamadan sonra gündeme gelen emlak satışında KDV dahil yüzde 3 komisyona itiraz eden gayrimenkul danışmanları, kepenk indirebileceklerini söyledi. “Bu..
65 Yaş Üstü Bireylerin Tapu İşlemleri
65 Yaş Üstü Bireylerin Tapu İşlemleri Gayrimenkullerle ilgili alım, satım gibi işlemler; gayrimenkulün bağlı olduğu tapu dairesinde yapılıyor. İşlemler, gayrimenkulün sahibi ya da vekili tarafından gerçekleştiriliyor. Tapu İşlemlerinde Yaş Sınırı..
2018 Yılında Gayrimenkul Sektöründe Alıcıları ve Satıcıları Neler Bekliyor?
2018 Yılında Gayrimenkul Sektöründe Alıcıları ve Satıcıları Neler Bekliyor? 2017 yılının sonlarına doğru gayrimenkul sektörü içerisinde dalgalanmalar devam ederken gözler şimdiden 2018 yılına çevrilmiş durumda. Peki, 2018 yılında konut fiyatları..