And Frekans 215 adlı proje AND gayrimenkul imzasını taşıyor. Yeni proje İstanbul Kartal’da kurulacak. Son dönemlerin en çok konuşulan Kartal’da Esentepe mevkiinde inşa edilecek olan zengin proje fırsatlarını kaçırmayın.

10 Bin Metrekare üzerine kurulacak!

And Frekans 215 projesinde 10 bin mt2’lik bir arsa üzerinde kurulacak. Daha fakrlı bir yaşam alanı sunan proje kapsamında 413 konut yer alacak. Konutların ise 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanacak.

Konut Fiyatları Ne Kadar?

And Frekans 215 projesi kapsamında en ucuz konut 309 bin TL’den başlayacak. Konut fiyatları ise konutun büyüklüğüyle doğru orantılı ve özelliklerine göre artış sağlayacak. Ödeme konusunda ise yatırımcılara özel 60 ay yüzde 0,99 vade ve 1,09 faiz ile 120 ay vade sunuluyor. Yatırımcılara iyi bir fırsat sunan konutları kaçırmayın…

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz