Ankapark Giriş Ücreti Ne Kadar?

 

En büyük Tema Parkı olma kapasitesine sahip olacak olan ve yapımı henüz devam eden Anka Park, hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, Ankapark açılış tarihi belli oldu. 2019 yılının Mart ayında açılması beklenmekte olan Ankapark için geri sayım başladı. İlk sene için 5 milyon ziyaretçi hedefleyen ve bu konuda hedeflerini geliştirerek halka hizmet verecek olan Ankapark, sadece Ankara üzerinde değil, dünya genelin de hizmet vereceği düşünülmektedir.

Ankapark Giriş Bedeli

 

Ankapark ülke ekonomisine de oldukça destek vermesi beklenmekte olup, açılması ile birlikte 2000 kişinin istihdam edeceği düşünülmektedir. Bu durum tabi ki Türkiye’nin ülke ekonomisine katkı sağlayacağı düşünülmektedir. Aynı zaman da Ankapark ’da 2000 bin kişi çalışacağı düşünülmektedir. Ankapark giriş ücreti ise 20 TL olması beklenmekte olup, 20 TL’nin 5 TL’si giriş bileti olarak alınacağı kalan 15 TL ise bakiye olarak kredi şeklinde yüklenecek ve bu şekilde diğer geldiklerinde kullanım imkanı sunacaktır. Gelen ziyaretçiler ise park içerisinde bu bedel ile diledikleri eğlence ünitelerini kullanma imkanı elde edebilecekler.

Ankapark aynı zaman da kendi enerjisini kendisi üretecek olup, açık otopark üzerine yerleştirilecek olan güneş panelleri sayesinde enerji elde edecektir. Ankaralılar Ankapark projesini ise oldukça merak etmekte olup, sadece Ankara’da değil Türkiye genelinde oldukça konuşulan ve merak edilen bir proje olarak görülmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz