Ankara Altındağ Güncel Gayrimenkul Fiyatları 

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alması nedeni ile gayrimenkul yatırımcılarının dikkatini çeken Altındağ kentsel dönüşüm projeleri sayesinde yeni bina sayısını da arttırmayı devam ediyor. Ancak yapılan yeni binalar ve eski binalar iç içe bulunduğu için konut fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Peki, Altındağ’da güncel gayrimenkul fiyatları ne kadar?

Altındağ Güncel Gayrimenkul Konut Fiyatları Ne Kadar?

Kentsel dönüşüm projeleri sayesinde güncel konut fiyatları yatırımcılara oldukça cazip seçenekler sunuyor. Altındağ 1+1 daire fiyatları 70 bin liradan başlarken 2+1 daire fiyatları ise yeni yapılan binalarda 310 bin liraya kadar yükseliyor.

Altındağ 4+1 daire fiyatları ise 120 bin lira civarından başlarken yeni yapılan binalarda ise bu fiyatların 425 bin liraya kadar yükseldiği bulunuyor. Altındağ ilçesinde bina ve apartmanların yanı sıra müstakil konutlarda bulunuyor. Ancak eskiden çok düşük fiyatlara satılan bu müstakil konutlar kentsel dönüşüm projeleri nedeni ile son dönemde oldukça ciddi bir yükseliş gösteriyor.

Güncel Altındağ Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?

Altındağ gelişen yüzü ile kiralık daire taleplerinde de artış gösteriyor. Güncel gayrimenkul fiyatları yükselmeye devam ederken buna paralel olarak kiralama fiyatları da yükseliyor. Altındağ’da 2+1 kiralık daire fiyatları 400 liradan başlarken 900 liraya kadar yükseliyor. 3+1 dairelerin kiralama fiyatları ise eşyalı dairelerde daha yüksek olurken 900 lira seviyesinden başlıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz