Ankara İncekte Konut Metrekare Fiyatları 2017-2018

/ 8 Kasım 2017 / 15 / yorumsuz
Ankara İncekte Konut Metrekare Fiyatları 2017-2018

Markalı konut projelerinin de katkısı ile ülkenin en fazla değer kazanan bölgeleri arasında yerini edinen İncek semtindeki konut fiyatları beş yıl önce metrekare başına 2 bin 500 T

Ankara İncek’te Metrekare Fiyatları 6 bin TL’ye Yükseldi
Markalı konut projelerinin de katkısı ile ülkenin en fazla değer kazanan bölgeleri arasında yerini edinen İncek semtindeki konut fiyatları beş yıl önce metrekare başına 2 bin 500 TL iken, mevcut durumda 6 bin TL’ye yükseldi. 
5 Yılda Yüzde 220 Artış
Ankara’nın İncek semti, son yıllarda konut projelerinin artması ile ülkenin en cazip bölgeleri arasında yerini almış olup, beş yılda metrekare fiyatlarını yüzde 220 oranında arttırdı. 5 yıl önceki metrekare fiyatları 2 bin 500 TL iken, mevcut durumda 6 bin TL oldu. Bölgede markalı olarak 3 bin 500 konutun yapımı ise son hızla devam ediyor.
Hem Yatırımcının Hem Oturumcunun İlgisi Sürecek
Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, İncek’te yapılan markalı konut projelerinin büyük beğeni topladığını, bölgenin kazanmış olduğu değerin git gide artacağını belirtip, “İncek, çevre yolları ile ulaşım akslarına yakınlığı bakımından önemli bir bölgede yer alıyor. 2014’te bölgenin geleceğine inanıp İncek Loft’un temelini attık. 1199 konut ile en büyük projeyi bitirdik. Talep olunca Bulvar Loft’u da yapmaya karar verdik. İncek planlı yerleşimin adresi olarak öne çıktı ve gelişime açık. Hem yatırımcının hem de oturumcunun ilgisi sürecek” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.