Ankara’da Konut Satışları Artmaya Devam Ediyor 

Ankara’da konut satış rakamları geçen yılın aynı dönemine oranla artmaya devam ederken yılsonuna doğru bu artışın daha da hızlanarak devam edeceği öngörülüyor. Konut satışları Ankara’da geçen yıla oranla yüzde 13.6 seviyesinde yükselirken yılın son aylarına doğru satışların düzenlenen kampanyalar ile daha da artacağı ve bu oranın yükseleceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Metro Satışları Arttırıyor 

Ankara’da yeni gelişim aksları üzerinde konut satışlarının daha da yoğunlaştığına dikkat çekilirken özellikle de Alacaatlı bölgesinde yaşanan artış ilgi kaynağı oldu. Gerek şehir merkezine olan yakınlığı gerekse de sağlanan metro ulaşım hattı ile bölgeye olan ilgi her geçen gün biraz daha yoğunlaşırken bu özelliği bölge yeni konut projelerine de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Özellikle de bölgede gerçekleşen Aden Premium konut projesi büyük ilgi görüyor. En az Ankaralılar kadar yabancı yatırımcıların da ilgi gösterdiği proje üst düzey segment özellikleri ile beğeni topluyor.

Aden Premium Bölgenin Değerine Değer Katıyor 

Üst düzey bir proje olması sayesinde bölgenin değerine değer katmayı başaran Aden Premium projesi yerden ısıtmalı kış bahçesi, hizmetli odası, sauna, giyinme odası, çalışma balkonu ve ebeveyn banyosu gibi son derece üst düzey pek çok ek özellik sunuyor. Lansman çalışmalarına özel son derece indirimli fiyatlarla satışa sunulan proje Ankara’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden birinde yükselmesi nedeni ile de dikkat çekiyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz