Arsa Yatırımı İçin En Çok Kazandıran 10 Bölge Tavsiyesi

Günümüzde emlak yatırımı yapmak isteyen kişilerin pek çoğu daha fazla getiri sağladığı için arsa yatırımını tercih etmektedir. Yatırımdan daha fazla kazanç elde etmek isteyen kişilerin ise arsa yatırım tavsiyeleri üzerine hareket etmeleri çok önemlidir. İşte arsa yatırımı için en çok kazandıran 10 bölge tavsiyesi;

İstanbul’da Yatırımlık Arsa Arayanlara Tavsiyeler

Son dönemde kentsel dönüşüm projeleri ile çehresi büyük bir hızla değişen İstanbul aynı zamanda dev projeler ile yatırımlık arsa cenneti haline dönmüş durumda. İstanbul’da yatırımlık arsa nereden alınır sorusuna yanıt arayan kişiler için Kayaşehir, Çekmeköy ve Arnavutköy hattında yer alan yatırımlık arsaları değerlendirmeleri tavsiye ediliyor.

İzmir’de Yatırımlık Arsa Arayanlara Tavsiyeler

Kentsel dönüşüm projeleri ile değer kazanan şehirlerarasında yer alan İzmir konut projeleri ile arsaların değer kazanmasını sağlıyor. Konut fiyatlarının oldukça yüksek olduğu İzmir’de markalı konut üreticileri uygun arsa arayışlarını sürdürürken artan arsa talebi arsa fiyatlarının da yükseliş trendini devam ettirmesini garanti altına alıyor. İzmir’de yatırımlık arsa arayanlar için en uygun bölgeler Bornova Ankara Caddesi, Bornova – Pınarbaşı bölgesi arasında yer alan arsalar ve Bayraklı bölgesi olarak öne çıkıyor.

Bursa’da Yatırımlık Arsa Arayanlara Tavsiyeler

Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer alan Bursa yatırımlık arsa cennetleri arasında yer alıyor. Arsa yatırım tavsiyeleri arayan kişiler için ise NilüferGörükle bölgeleri ile Osmangazi Demirtaş Bölgeleri öne çıkıyor. Gelişmekte olan iller arasında yer alması yatırımlık arsa arayan kişilerin bu ili tercih etmelerine neden olurken özellikle de sanayileşme bu bölgede yer alan arsaların değerlerini sürekli olarak arttırmaya devam ediyor.

Ankara’da Yatırımlık Arsa Arayanlara Tavsiyeler

Aldığı göç nedeniyle sürekli olarak merkezden dışarıya doğru gelişmeye devam eden Ankara yatırımlık arsa arayışlarında da öne çıkıyor. Ankara satılır arsa arayışında olan kişilerin özellikle Oran – İlkbahar ve ÇankayaMustafa Kemal Mahallesi bölgelerine ağırlık vermeleri tavsiye ediliyor. Özellikle de uzun vadeli arsa yatırımı yapan kişilerin ileride sağlayacağı kazançların çok daha yüksek olacağı belirtilirken bu bölgeler öncelikle tercih etmeniz gereken yer arasında bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz