Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!

 

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantıda açıklamalarsa bulunmuş olup, yaptığı açıklamalarda Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili de bazı değerlendirmeler yaptı. Yapılan değerlendirmelerde Atatürk Kültür Merkezi açılışı ile ilgili tarih verirken, bu tarih ise merak konusu oldu.

Bakan Ersoy, yaptığı açıklamada Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili ihalelerin Kasım Ayı içerisinde tamamlanarak, Şubat ayı içerisinde gerekli olan çalışmalara başlayarak, 2 yıl içerisinde Atatürk Kültür Merkezi’ni tamamlayarak faaliyete geçireceklerini söyledi. Planlanan bu projeye ilişkin gelen açıklamalarda net bir tarih vermiş olup, Ocak ayında yer ve tarihe ilişkin bilgiler de netleşmiş olacak diyerek Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com






_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM

  1. Merhaba ben eski evimi yıkıp yeni Ev yaptırmak istiyorum, girişken 80 smaç yükseklik ve uzerıne 1 kat yanı 4 yatak odası ve wc banyo, girişken mutfak salon uskata merdiven, beton arma çatı ve mantolama bana kaça mal olur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz