Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!

/ 3 Kasım 2018 / 363 / 1 Yorum
Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!

Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor!

 

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantıda açıklamalarsa bulunmuş olup, yaptığı açıklamalarda Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili de bazı değerlendirmeler yaptı. Yapılan değerlendirmelerde Atatürk Kültür Merkezi açılışı ile ilgili tarih verirken, bu tarih ise merak konusu oldu.

Bakan Ersoy, yaptığı açıklamada Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili ihalelerin Kasım Ayı içerisinde tamamlanarak, Şubat ayı içerisinde gerekli olan çalışmalara başlayarak, 2 yıl içerisinde Atatürk Kültür Merkezi’ni tamamlayarak faaliyete geçireceklerini söyledi. Planlanan bu projeye ilişkin gelen açıklamalarda net bir tarih vermiş olup, Ocak ayında yer ve tarihe ilişkin bilgiler de netleşmiş olacak diyerek Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu.


Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

1983 Sakarya/Sapanca Doğumlu Öğrenim Durumu : Sakarya Üniversitesi/Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunu İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi Mezunu Emlakdanismanlari.com'da danışmanlık yapıyor

Benzer Konular

Atatürk Kültür Merkezi 2 Yıla Faaliyete Geçiyor! (1 Yorum)

  1. Merhaba ben eski evimi yıkıp yeni Ev yaptırmak istiyorum, girişken 80 smaç yükseklik ve uzerıne 1 kat yanı 4 yatak odası ve wc banyo, girişken mutfak salon uskata merdiven, beton arma çatı ve mantolama bana kaça mal olur