Athena Gökhan Emlak Zengini mi?

Son zamanlarda gündeme gelen en dikkat çeken konulardan biri olan, Gökhan Özoğuz’un emlak zengini olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda ünlü sanatçının, gayrimenkul alanında kazandıklarını yatırım olarak değerlendirdiği de bilinmektedir.
Gökhan Özoğuz, ev ve arsa için yatırımlar yapmaktadır.

Ünlü Sanatçı Emlak Üzerine Büyük Yatırım Yapıyor

Ünlü sanatçı Athena Gökhan, yatırımlarını emlak üzerine yaptığını belirtti. Son zamanlarda yapılan emlak çalışmalarından da yararlandığı belirlenen sanatçı, gayrimenkul üzerine büyük yatırımlar yapıyor. Buna bağlı olarak geleceğe dönük yatırım imkânlarını da değerlendiriyor.

Athena Gökhan’ın Beykoz’da Büyük Bütçeli Yatırımı Var

Ünlü sanatçı, içinde bulunduğu projelerden büyük bir gelir elde ediyor. Aynı zamanda kendi yaptığı konser çalışmaları da bu gelirlere destek sağlanır. Kazandığı paraları gayrimenkule yatırmayı tercih eden sanatçı, son olarak Beykoz’da bir arsa satın aldı. Gayrimenkul yatırımları için özellikle İstanbul’u tercih eden Gökhan Özoğuz, arsa ve arazi alanında sağlam yatırımlarda bulunuyor. Yaptığı gayrimenkul yatırımları sayesinde, yüksek değerlerde gelir sahibi oluyor. Buna bağlı olarak, farklı şehirler de ev ve arazi temininde bulunuyor.

Gökhan Özoğuz’un Büyük Serveti Dikkat Çekiyor

Televizyon dünyasında farklı projelerde yer alan Athena Gökhan, bu projelerden maddi anlamda büyük bir gelire sahiptir. Buna bağlı olarak elde ettiği gelirleri farklı alanlara yatırım şeklinde değerlendirmektedir. Yaptığı değerlendirmelerde en çok gayrimenkul yatırımlarını kullanmaktadır. Ünlü sanatçının; Beylerbeyi, Balat ve Beykoz’da arsa yatırımları var. Bunun dışında sanatçının; yedi evi ve iki adette cipi vardır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz