Athena Residence üç farklı lüks daire seçeneğiyle 26 katlı iki kuleden oluşuyor. 174 daire ile karşımıza çıkan projedeki fırsatları kaçırmayın.

Şekerlisoy yatırımı olan Athena Residence’da balkonlar manzaraya karşı, jakuzili ve teraslı alternatifler ile 1+1 ve 2+1 hatta 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. 26 katlı 2 kule ve 174 daireden oluşan Athena Residence’da 17. ve 24. daireler arasında teraslı seçenekler yer alıyor.

Ödemede Avantajlar Var

Athena Residence’da anlaşmalı bankalar ile 18 ay sıfır faiz ile taksitlendirme yapılıyor. Bunun yanı sıra 24 ay 0,5 faiz seçeneğide bulunuyor. Ayrıca 24 ay kira garantisi bulunan bu daireler yatırım amaçlıda alınabilir. Bu bakımdan kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtelim.

 286 bin TL olurken en yüksek 772 bin TL oluyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz