Avrasya Tüneli Bayramda Ücretsiz Mi?

Ülkemizde biri Ramazan Bayramı diğeri de Kurban Bayramı olmak üzere kutlanan iki dini büyük bayram bulunmakta olup bu bayramlarda ücretsiz köprü geçiş ve toplu ulaşım araçları imkanı sunulmaktadır. Bu uygulamanın amacı bayramda akraba ziyaretlerinin yapılmasını teşvik ederek bayram ruhunun yaşatılmasıdır.

Ancak son yıllarda mülkiyet hakkı yapan firmaya ait olan projeler gerçekleştirildiği için bayramda bedava olan köprüler konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Türkiye’nin son dönemdeki en büyük projelerinden biri olan Avrasya Tüneli içinde mülkiyet hakkı yapan firmaya ait olduğu için bayramda ücretsiz geçiş hakkı bulunmamaktadır. Bayramda İstanbul’da ücretsiz geçiş hakkı tanınan köprüler sadece Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsüdür.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz