Avrasya Tüneli’nde Ödeme Kolaylığı

 

Trafiğin özellikle yoğun olduğu görülmekte olan yerlerin tespit edilmesi sonucunda Avrasya Tüneli yapılmış olup, bu tünelin yapılması ile birlikte talebin artması için ödeme kolaylıkları peş peşe sağlanmaktadır. Avrasya tüneli ödeme kolaylıkları konusun da her geçen gün yenileri eklenirken, bu seçeneklere bir yenisi daha gelmiştir.

İstanbul üzerinde yoğun trafiğin gözlemlenerek, Avrasya Tünelinin yapıldığı yerler aslında mesafeyi oldukça kısaltmış olup, Kumkapı- Koşuyolu semtleri arasını 5 dakikalık bir süreye indirmiştir. Avrasya tüneli ödemesi hakkında yeni gelen açıklamaya göre Yapı Kredi, Garanti Bankası gibi bankaların yanı sıra yeni banka olarak İş Bankasından da ödemeler yapılabilecek. Bu şekilde artık geçiş ücreti cezaları da ödemesi de bu banka aracılığı ile yapılabilecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz