Avrupa Konutları Yamanevler projesi İstanbul’da Ümraniye’de boy gösteriyor. Artaş İnşaat tarafından inşaası tamamlanan proje hakkında detaylar…

Avrupa konutları Yamanevler projesi tam 75 bin 81 metrekare alan içerisinde inşa edilmiş ve tam 1669 konut bulunuyor. 14 blok ve 1669 konuttan oluşan proje kapsamında 289 ofis ve 35 ticari üniteler bulunmakta. Tam olarak inşaat alanı ise 476 bin 273 metrekare olarak belirtilen Yamanevler’de yer alan daireler ise 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daireler olarak biliniyor.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi kapsamında D-100 Karayolu üzerinden vatandaşların kolay bir şekilde ulaşım sağlayacağı ifade ediliyor. Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne çok kısa bir mesafede yer alan projenin Hisar Hastanesi’ne ise 220 metre uzaklıkta olduğunu belirtelim.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz