Ayazma Plus Projesi

İstanbul’un hızlı değer kazanan bölgeleri arasında yer alan Beylikdüzü sınırları içerisinde yükselen Ayazma Plus konut projesi Yıltaş Yapı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Toplamda 9 blok üzerinde yer alacak olan 110 daireden oluşacak olan projede dairelerin yanı sıra 20 adette seçkin mağaza bulunmaktadır. Mart 2018 teslimi konut projeleri arasında yer alan Ayazma Plus projesi için 18 ay vadeli sıfır faizli konut kredisi desteği verilirken daire fiyatları ise 530 bin liradan başlamaktadır. Projede 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra 4+2 ve 5+2 daire seçenekleri de bulunmaktadır. En küçük daire 130 metrekare brüt alana sahipken projeye özel olarak sunulan ayrıcalıklar arasında yüzme havuzu, sauna, süs havuzları, spor salonu, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları gibi pek çok özellik bulunmaktadır.

AYAZMA PLUS ÖZELLİKLERİ

Ayazma PLUS, İstanbul’un en hızlı değerlenen lokasyonu olan Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Bölgenin iddialı projelerini hayata geçiren Yıltaş Yapı tarafından tüm detaylarında mükemmeli hedefleyerek tasarlanan Ayazma PLUS, kat sayısının düşüklüğü, peyzaj-yeşil alan ve sosyal alanların yoğunluğu ile sizlere büyük ve kalabalık projelere alternatif, butik bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Stil sahibi aileler için tasarlanan ‘Ayazma Plus’ projesi;

  • 9 Blok,
  • 110 Daire,
  • Seçkin mağazaların bulunacağı 20 mağazadan oluşuyor.

18 ay vade – 0 vade farkı fırsatı ile önemli bir yatırım fırsatını sizlere sunan Ayazma PLUS projesi Mart,2018’de ev sahiplerimize teslim edilcektir.

Geniş aileleler ve çocuklar için bütün detayların en ince ayrıntısına kadar düşünülen projemizde aradığınız yuva sıcaklığından fazlasını sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

ProjeNİN Genel Özellikleri;

  • 9.500 m2 arazi içerisinde, 5.000 m2 özel peyzaj alanı,
  • Her daireye özel tahsis edilmiş kapalı otopark alanı,
  • 7/24 kamera sistemi ve özel güvenlik,
  • Site görevlisi hizmeti,
  • Spor salonu, Sauna ve Yüzme havuzunu içeren geniş sosyal alanlar,
  • Süs havuzları, kamelya ve pergoleleri içeren peyzaj düzenlemesi,
  • İç mimarlar eşliğinde hazırlanan daireler.

Ayazma PLUS ‘ta lüksün evinizin en ince detaylarına kadar sindiğini göreceksiniz. 3+1, 4+2 dubleks ve 5+2 dubleksten oluşan dairelerden her biri, estetiğin görsel zarafetiyle birlikte, gündelik yaşamınızı kolaylaştıracak yapısal özelliklere sahiptir. Her alanında kaliteli malzeme ve işçilik ile oluşturulan dairelerdeki yaşamın keyfini başka hiçbir yerde bulamayacaksınız…

Proje alanımızda bulunan satış ofisimizde haftanın her günü proje görselleri, örnek dairemiz ve proje maketimizi inceleyebilir, ayrıca oturuma hazır olan Ayazma Konakları 1 , Ayazma Park ve Ayazma Konakları 2 projelerimizle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adres: Kavaklı Mahallesi, Marmara Caddesi, Ayazma Plus Satış Ofisi, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz