Bağcılar’da İki Dev Sitenin Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Bağcılar büyük bir hızla yenilenmeye ve gelişmeye devam ederken Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ‘nin de katılım gösterdiği temel atma töreni ile iki dev sitenin inşaatına başlandı. Şehr-i Bağcılar ve Bağcılar THY sitesi temel atma törenleri ile Bağcılar’da kurulacak olan iki yeni sitede toplam 1903 konut üretilecek.

Bağcılar Kentsel Dönüşüm Süreci İşlemeye Devam Ediyor 

İstanbul kentsel dönüşüm projeleri arasında belki de en sorunsuz bir şekilde ilerleyen bölgeler arasında yer alan Bağcılar’da yeni konutlar üretilmeye devam ediliyor. Bağcılar kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Şehr-i Bağcılar konut projesi ile toplamda 1201 daire üretimi gerçekleştirilirken Bağcılar THY sitesi projesi ile de 702 daire üretilecek. Ayrıca iki sitenin içerisinde 31 adet işyeri üretimi de gerçekleştirilecek.

Bağcılar Gelişmeye Devam Ediyor 

Temel atma töreninde bir konuşma yapan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederken Bağcılar’ın kentsel dönüşümde örnek olmayı başardığını dile getirdi. Protokolde yer alan katılımcıların konuşmalarının ardından temel atma töreni eş zamanlı olarak canlı bağlantı ile gerçekleştirildi. 2 proje tamamlandığında toplamda 29 bin metrekare alan baştan inşa edilmiş olacak. Toplamda 21 blokta yer alacak olan 1201 daire Şehr-i Bağcılar projesi kapsamında hak sahiplerine teslim edilirken THY sitesi ise 17 bin metrekarelik bir alanı kapsayacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz