Banyo Fayanslarında Yeni Nesil Ürünler Göz Kamaştırıyor

Banyo dekorasyonu için en çarpıcı ürünler arasında hiç tartışmasız fayanslar yer almaktadır. Banyo fayansları aynı zamanda banyo dekorasyonu için en önemli belirleyen olarak öne çıkmaktadır. Çünkü banyo dolabı ve banyo paspas takımları gibi diğer tüm banyo ürünleri fayansların yapısı ve rengine göre belirlenmektedir.

Altıgen Şekilli Fayanslar İle Bambaşka Banyolar

Klasik kare ve dikdörtgen fayanslardan sıkılan kişilere hitap eden altıgen şekilli banyo fayansları ile banyonuzda bambaşka bir hava oluşturabilirsiniz. Sıradan olmaktan sıkılan ve dekorasyonda dahi farklılıklar yaratmaktan hoşlanan kişilere hitap eden altıgen fayans modelleri ile banyonuzu bir arı kovanına çevirebilirsiniz. Altıgen fayansların yanı sıra aynı zamanda yeni nesil banyolar için karma desenli fayans modelleri de oldukça fazla tercih ediliyor.

Mermer Görünümlü Fayanslar Dikkat Çekiyor

Geleneksel Türk banyosunun modernlikle harmanlandığı mermer görünümlü fayanslar yeni sezon banyo dekorasyonları arasında yine en dikkat çeken parçalar arasında kendisine yer buluyor. Mermer görünüm yerine daha farklı bir tarz yaratmak isteyen kişiler için ise ahşap görünümlü fayans modelleri ile bu farklılık kolaylaştırılıyor. Dama dizilimi ise adeta bir satranç tahtasını andıran, kendi ışığını ve çizgisini yansıtmaktan hoşlanan bir tasarımı sizin için mümkün hale getiriyor. Size sunulan birbirinden farklı tasarımlar arasında en çok zorlanacağınız konu kesinlikle karar vermek olacak, yeni sezon banyo trendleri ile büyüleyici banyolar oluşturmanız kolaylaşacaktır…

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz