Banyonuzda Yerden Kazandıracak Tüyolar!

Ev arkadaşları ile ortak kullanılan banyolar, kalabalık aileye sahip olanlar ya da evlerinin banyosu dar olan kişiler sürekli olarak çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Düzenin sağlanması zorlaşırken aynı zamanda hijyenin korunması da büyük bir sorun haline gelir. Ancak uygulayacağınız birkaç basit püf noktası ile banyonuzu çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte banyo düzenleyici birkaç basit öneri:

Germe Çubuklar Banyoda Çok İşinize Yarayacak 

Banyo düzenleyiciler arasında belki de en çok işe yarayanların başında hiç tartışmasız germe çubuklar yer almaktadır. Uzunluğunu kendinizin ayarlayabildiği bu çubuklar küçük boşlukları dahi kullanmanızı sağlayacak ve fazla eşyalarınızı asmak için yerden yukarıda temiz alanlar oluşturmanızı mümkün kılacaktır.

Etiketli Sepetler İle Herkesin Eşyası İçin Özel Bir Yer

Son yıllarda banyo dekorasyonu için üretilen özel eşyalardan biride etiketli sepetler. Bu sayede aynı banyoyu kullanmak zorunda olan herkesin kendi özel eşyasını koyabileceği özel bir alanı bulunuyor. Hem kişisel eşyalar karışmıyor hem de hijyenine dikkat eden kişilere sadece kendilerinin kullanabileceği temiz bir alan sunulmuş oluyor. Tüm bunlara ek olarak eşyalar sepetlerin içerisinde yer aldığı içinde son derece düzenli bir banyoya sahip olmanız sağlanıyor.

İsminizin Baş Harfinde Havlu Asacakları 

Banyoda yaşanan en büyük sorunlardan biride kullanılan havluların sık sık karışmasıdır. Bu sorunun aşılması için isme özel havlu asma aparatları kullanmanız işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Bunlara ek olarak duvara monte edilen raflar da size yukarıda bulunan boşlukları kullanarak ek saklama alanları oluşturmanız konusunda yeni alanlar sunarak işinizi kolaylaştırır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz