Banyonuzu Güzelleştirecek 6 Öneri!

Banyo dekorasyonu için her geçen gün daha farklı trendler ortaya çıkmakla beraber yapacağınız basit dokunuşlarla da banyonuzda harikalar yaratmanız mümkün. Çok düşük maliyetlerle oldukça etkili sonuçlar elde edeceğiniz basit tüyolar ile sizde banyonuza gelen misafirlerinizin hayran kalmasını sağlayabilirsiniz. İşte banyonuzu güzelleştirecek 6 öneri;

  1. Açık Renkli Duvarlar, Aydınlık Banyolar

Özellikle de banyo gibi çok fazla ışık almayan alanlarda açık renkli tonların kullanımı ortamı daha aydınlık göstermek için mutlaka tercih edilmelidir. Duvarlarda ve tavanda beyaz gibi açık tonların kullanımı çok daha aydınlık bir banyoya kavuşmanızı sağlayacaktır.

  1. Doğru Aydınlatmayı Tercih Edin

Banyo aydınlatması için asla tek bir ışık kaynağı kullanmayın Örneğin tek bir tavan aydınlatması bulunuyorsa bunun yanı sıra daha fazla aydınlık için ek bir spot ışık ya da banyo aplik modeli daha kullanın.

  1. Banyo Aksesuarları Kullanmayı İhmal Etmeyin

Banyolar için özel olarak üretilen banyo aksesuarları ile ortamı biraz daha renklendirin. Seçeceğiniz banyo aksesuarlarının genel banyo dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına dikkat edin. Özellikle de kokulu mumlar ve banyo paspas takımları tercihiniz olsun.

  1. Depolama Ürünleri Kullanın

Küçük bir banyonuz varsa dağınıklık oldukça kötü bir görüntü oluşturacaktır. Derli toplu banyolar her zaman daha eşsiz bir görüntüyü ortaya çıkarır. Bunu sağlayacak depolama ürünleri ile banyonuzun düzenini sağlayın.

  1. Az Güneş Işığı İsteyen Süs Bitkileri Alın

Bitkiler dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Az güneş ışığı isteyen bitkileri kullanarak hem banyonuzun havasını temizleyebilir hem de eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Mis Gibi Kokan Banyolar

Temizliğin en önemli göstergesi hiç tartışmasız ortamın kokusudur. Kötü kokan bir banyo ne kadar temiz olursa olsun asla beğenilmeyecektir. Bunun için kokulu mumlar ve oda kokuları kullanabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz