Bayram Tatilinde Gidebileceğiniz En İyi 10 Kadınlar Plajı Önerisi 

1.İhlas Armutlu Tatil Köyü Kadınlar Plajı

Kadınlar plajı denildiğinde akla ilk gelenlerden biri olan İhlas Armutlu Tatil Köyü kadınlar plajı Yalova’da yer alıyor. Denizin mavisi ile yeşilin eşsiz bir şekilde bütünleştiği plaj 2 bin metrelik bir sahil şeridine sahip. İsteyen kişiler için ise tesiste karma havuz ve karma plaj seçenekleri de bulunuyor.

2.Wome Deluxe Otel Plajı

Antalya’nın cennet tatil beldelerinden biri olan Avsallar’da yer alan plaj İncekum Tabiat Parkı sınırları içerisinde yer alıyor. 120 bin metrekarelik dev bir alana kurulu olan Wome Deluxe Otel  sadece bayanlara özel olarak kullanıma ayrılmış 10 bin metrekarelik cennet gibi bir plaj ve kullanım alanı sunuyor.

3.Sarısu Kadınlar Plajı

Konyaaltı – Kemer karayolu üzerinde kurulu bulunan Sarısu Kadınlar Plajı Antalya Belediyesi tarafından bayanlara özel olarak 2014 yılında hizmete açılan özel bir plaj. Sahil uzunluğu 400 metre olan plaj 500 şezlong ve şemsiyeye sahip.

4.Angel’s Marmaris Otel Plajı

Dünyanın en iyi alkolsüz 5 yıldızı ödülüne sahip olan Angel’s Marmaris Otel tarafından tamamen bayanlara özel olarak ayrılan Angel’s Marmaris Otel Plajı mavi bayraklı denizi ve Kleopatra kumlarından oluşan özel bir kumsala sahip.

5.Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geride bıraktığımız 2016 yılının yazında hizmete açılan Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı eşsiz güzelliğe sahip bir doğa harikası olarak kabul ediliyor. 81 dönümlük arazi üzerinde kurulu bulunan kadınlar plajında aynı zamanda pek çok sosyal donatı da yer alıyor.

6.Reis Kadınlar Plajı

Yalova’da yer alan bir diğer kadınlar plajı olan Reis Kadınlar Plajı Esenköy Şelale mevkiinde yer alıyor. Güneşlenme alanlarının yanı sıra isteyen kadınlar için ormanlık alandan da yararlanma imkanı sunuluyor.

7.Büyük Kum Kadınlar Plajı

1930 senesinden itibaren kadınlar plajı olarak hizmet veren Büyük Kum Kadınlar Plajı Marmara Adası sınırları içerisinde yer alan Abroz mevkilisinde bulunmaktadır. Plajın en büyük özelliği ise profesyonel bir işletmecisinin bulunmaması ve kesinlikle içeriye erkek alınmaması olarak öne çıkıyor.

8.Perşembe (Efirli) Kadınlar Plajı

Ordu’nun Perşembe ilçesi sınırları içerisinde yer alan Perşembe (Efirli) Kadınlar Plajı mavi bayraklı kadınlar plajları arasında yer almaktadır. Özel olarak etrafına çekilen yeşil brandalar sayesinde dış dünyadan tamamen soyutlanan plaj kadınlara özgürce bir şekilde denize girebilecekleri alan imkanı sunmaktadır.

9.Fener Kadınlar Plajı

Samsun’da yer alan Fener Kadınlar Plajı mavi bayrağa sahiptir. Toplamda 235 metrelik sahil şeridi ile dikkat çeken plaj ince kuma sahip kumsalı ile de tercih edilmektedir. Plajda yer alan görevlilerin tamamının da bayan olması plajı daha özel bir hale getirmektedir.

10.Akçakoca Kadınlar Plajı

Batı Karadeniz bölgesinin en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Akçakoca Kadınlar Plajı kayalıklarla ve ormanlarla çevrili. Belediye tarafından bu sene yapılan tadilat çalışması ile yenilenen plaj kadınlara özgürce denize girebilecekleri eşsiz bir plaj seçeneği sunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz