Yeni doğan bebekler veya doğması beklenen bebekler için bebek odası tasarımları çok fazla heyecana neden olabiliyor. Hem eğlenceli hemde güzel bir tasarım isteyen bireyler, trendlere bakıyor ancak her geçen gün değişen trendler kafaları karıştırmaya yetiyor. Kız çocukları için artık pembe renk ve erkek çocukları için mavi renk kullanımları eskide kalıyor.

Peki yeni bebek odası trendleri nasıl?

Bebek odası tasarımları için artık alışılmış olan sınırları geçmemiz ve daha fazla hayal gücü ile yeni tasarımlar oluşturmamız gerekiyor. Eğer sizlerde siyah ve beyaz tasarımları seviyorsanız, direk işe başlayın çünkü çok şık duracağı kesin.

Daha canlı renkleri kullanabilir ve daha enerjili bir havada oluşturabilirsiniz. Sizler için bazı minimal dekorasyonları bebek odalarınız için sizlere sunuyoruz.

Bebek odanızda yatak neden yuvarlak olmasın ki? Farklılık iyidir ve bebeğinizin de rahat edeceği daha kesin olabilir. Klasik dekorasyonlardan daha modern bir tasarıma geçmeye hazır olun.

Bunlara ise dikkat etmeniz gerekiyor.

Bebek odası tasarlarken, daha basit bir şekilde temizlenebilecek ve yıkanabilir kumaşları ve kilimleri satın almaya özen gösterin. Bu sizlerin ileride rahat etmenize olanak sağlayacaktır.

Alacağınız eşyaları ileride çocuk odasında kullanabilmenizi düşünerek eşyaları seçmeye özen gösterin.

Oda içerisinde prizleri ve cam kenarında yataklarınızı uzak tutun ve prizlerin üstünü kapatın.

Bebeğinizin kullanabileceği eşya ve tekstil ürünlerinin yapısının organik olmasına özen gösterin.

Bebeğinizin oyun saati geldiğinde hem ailenin hem de bebeğinizin eğlenmesi için oyun zamanına ait bir zemin oluşturun.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz