Bedelsiz Emlak Rayiç Bedeli Almak İsteyenler E-devlet Üzerinden İşlem Yapabilecek 

Yerel yönetimler arasında e devlet üzerinden sunduğu 27 hizmet ile en çok hizmet sunan belediyeler arasında yer alan Bağcılar Belediyesi vatandaşlara yeni kolaylıklar sunmaya devam ediyor. En son yapılan entegrasyon çalışması sonucunda artık Bağcılar Belediyesi sınırları içerisinde yer alan taşınmazlar için rayiç bedeli almak isteyenler e-devlet üzerinden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecek. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemesi de yapılmayacak.

Barkodlu Emlak Rayiç Değeri Belgesi e-devlet Kapısında Sizleri Bekliyor 

Zamandan tasarruf etmek isteyenlere büyük kolaylıklar sunmaya devam eden Bağcılar Belediyesi sunduğu yeni hizmet olan Barkodlu Emlak Rayiç Değeri Belgesi ile beraber teknolojiyi parmak uçlarınıza taşımaya devam ediyor. E-belediye hizmetleri ile diğer belediyelerin önüne geçmeyi başaran Bağcılar Belediyesi Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Sanal Operatör gibi pek çok hizmet ile akıllı belediyecilik uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor.

Artık Emlak Rayiç Değeri Bedeli İçin Belediyeye Gitmenize Gerek Yok 

Tesisat abonelikleri ve gayrimenkul satışları gibi farklı pek çok alanda sıklıkla talep edilen emlak rayiç değeri belgesi almak isteyen kişilerin belediyeye giderek bu belgeyi talep etmeleri gerekiyor. Ancak Bağcılar Belediyesi artık bu zorunluluğu ortadan kaldırıyor ve bu belgeyi barkodlu olarak e devlet kapısı üzerinden ücretsiz olarak almanızı sağlıyor. Sunulan bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin e devlet sistemine giriş yaparak Bağcılar Belediyesi bölümüne giriş yaparak sunulan hizmetler arasından bu belgeyi seçmeleri yeterli oluyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz