Beypazarı Gayrimenkul Piyasası

Başkent Ankara’nın önemli ilçeleri arasında yer alan Beypazarı’ndaki gayrimenkul piyasası gün geçtikçe gelişiyor. İlçenin, çeşitli alternatifler bulundurduğu gayrimenkuller arasında satılık ve kiralık dairelerin yanı sıra satılık arsa ile müstakil evler de bulunuyor.

Satılık Gayrimenkul Fiyatları

İlçedeki gayrimenkul fiyatları, gayrimenkulün türüne göre değişkenlik gösteriyor. Özellikle satılık devre mülk daire seçeneklerinin fazla olduğu ilçedeki 89 metrekare büyüklüğünde bir dairenin satış fiyatı 13 bin 900 TL iken, 70 metrekarelik dairenin satış fiyatı da 12 bin TL civarında oluyor. Yalnızca daireler ile sınırlı kalmayan bölgedeki müstakil ev seçeneklerinin fiyatı da çeşitli oluyor. Dağ evi olan müstakil evlerin fiyatları 199 bin TL ile 85 bin USD aralığında yer alıyor. 3+1 büyüklüğünde 100 metrekare olan dağ evinin fiyatı 85 bin USD oluyor.

Kiralık Gayrimenkul Fiyatları

İlçenin gelişmesinde kiralık dairelerin de etkisi büyük oluyor. Beypazarı’ndaki kiralık dairelerin fiyatları; 87 metrekare büyüklüğünde, kaloriferli 2+1 daireler için 2 bin 500 TL, 100 metrekare büyüklüğünde bir daire için 2 bin 250 TL olarak belirleniyor.

Arsa Fiyatları

İlçedeki satılık arsaların fiyatı 14 bin TL ve 640 bin TL arasında değişiyor. Genel olarak tarla olarak satılan arsalar içerisinde 60100 metrekare büyüklüğünde bir tarla arazisinin fiyatı 650 bin TL iken, 9480 metrekare büyüklüğünde bir tarlanın fiyatı ise 18 bin TL oluyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz