Bir Deli Rüzgar Dizisi Seti Nerede?

 

TMC yapım tarafından yapılmakta olan Bir Deli Rüzgar Dizisi, FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olup, Eylül dizileri arasında yer almaktadır. Aslında yeni başlayarak dikkatleri kısa sürede çeken Bir Deli Rüzgar dizisi Temmuz ayında çekimleri başlamış olup, Eylül ayında ekranlara gelmeye başlamıştır. Dizi gerek konusu, gerek oyuncuları ile dikkat çekerken aynı zaman da çekim yapılan yerleri ile de dikkatleri çekmiştir. Bu durum da tabi ki Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor konusunu akla getirmektedir. Erol Avcı tarafından yapılmakta olan ve Volkan Gürses tarafından yazılmakta olan dizi hakkında tüm bilgileri sizlere anlatacağız.

Bir Deli Rüzgar Dizisinin Konusu

1980 yıllarında assolist olarak yaparak hayatını kazanan Melike Candan’ın hayatını konu almış olup, dizi esas olarak Melike’nin Gökçe Yücel ile karşılaşması ile başlamaktadır. Melike kaderin onu başka yöne sürüklemesi ile birlikte yıldızlı hayatı sona ermiş ve tuvalet temizler hale gelmiştir. Gökçe ise genç, cıvıl cıvıl birisi olup, Melike’nin tüm uyarılarına rağmen kendi yaşamını çizmekte kararlıdır.

Bir Deli Rüzgar dizisi barları, sokakları ile dikkatleri çekmekte olup, sıra dışı hikayesi ile nerede çekiliyor sorusu daha çok akıllara getirmektedir. Tabi ki Bir Deli Rüzgar dizisi seti nerede konusu da akıllara gelmektedir. İstanbul’da çekimleri yapılmakta olan dizi, gazino sahnelerinde genellikle Kumkapı tarafları tercih edilmekte olup, alışveriş için genellikle Laleli sokakları tercih edilmektedir.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz