Bir Deli Rüzgar Dizisi Seti Nerede

 

TMC film tarafından yapılmakta olan Bir Deli Rüzgar dizisi, FOX TV ekranlarında yayınlanacak olup, ilk bölümü ile Eylül ayında yayınlanmıştır. Filmin yayınlanmasının ardından gerek konusu ile gerekse oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini üzerine çekmiştir. Dizinin dikkatleri üzerine çekmesinde ki nedenlerden birisi ise aslında dizide çekim yapılan yerlerin ekranlara yansıması ile bu mekanların dikkat çekmesi olmuştur. Bu durum da tabi ki Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor gibi sorular gelmiştir.

Bir Deli Rüzgar Dizisinin Konusu

Bir Deli Rüzgar dizisi seti nerede konusu merak edilirken farklı konusu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Buna göre ise diziye ait konu ise 1980’li yılları baz alarak çekilmekte olup, o dönemlerin assolisti olan Melike’nin başına gelenler nedeni ile Gökçe ile karşılaşması durumunda dizi tam anlamı ile başlamıştır.

Bir Deli Rüzgar Nerede Çekiliyor?

Bir Deli Rüzgar dizisi, İstanbul dizilerinden olup, gazino, bar gibi olan sahneler Kumkapı taraflarında çekilirken, alışveriş için kullanılan dizide ekranlara yansıyan mekanlar Laleli civarlarında çekilmektedir. Dizide farklı bir dönem konu olduğu için de ekranlara yansıyan sokaklar, caddeler, mekanlar dikkat çekmektedir. Bunun içinde seyirci tarafından merak edilmesi de normaldir. Aynı zaman da dizide fakir mahallede yaşam süren genç kızın bulunduğu sokaklarda dikkat çekmekte olup, bu da İstanbul’un farklı yerlerinde çekim yapılmaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz