Anadolu Akaryakıt ve Tic. LTD. ŞTİ. tarafından Ankara’nın en güzide noktalarından biri olan Beytepe’de gerçekleştirilecek olan MiaVita konut projesi ile Türkiye’de büyük bir ilke i

Bitcoin İle Daire Satışı Başlıyor
Anadolu Akaryakıt ve Tic. LTD. ŞTİ. tarafından Ankara’nın en güzide noktalarından biri olan Beytepe’de gerçekleştirilecek olan MiaVita konut projesi ile Türkiye’de büyük bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Projede yer alan konutlar arasından alımda bulunanlar dilerlerse ödemelerini dijital para birimi olan bitcoin ile de yapabilecek. Projede yer alan konutlardan satın alan kişi ya da kişilerin ödemesini bitcoin ile yapmaları durumunda Türkiye’de ilk kez bitcoin ile konut satışı gerçekleştirilmiş olacak ve büyük bir ilke imza atılacak. 
MiaVita Beytepe Nerede?
Ankara’nın en gözde yerleşim birimlerinden biri olan Beytepe sınırları içerisinde yükselecek olan proje tek kulede yer alacak 114 daireden oluşacak. Projede yer alan 1+1 daire seçenekleri 64 metrekareden başlarken 1+1 dubleks daire seçenekler ise 95 metrekarelik büyüklüğe sahip olacak. MiaVita 2+1 daire seçenekleri ise 88 metrekareden başlayacak ve 113 metrekareye kadar çıkacak. MiaVita 3+1 daireler ise en düşük 142 metrekare en yüksek ise 161 metrekare büyüklüğe sahip olarak üretilecek. 
MiaVita Fiyat Listesi 
MiaVita Beytepe fiyat listesinde 1+1 daireler 300 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 2+1 dairelerin başlangıç fiyatları ise 700 bin liradan başlıyor ve 830 bin liraya kadar yükseliyor. MiaVita 3+1 daire seçenekleri ise 860 bin liradan başlıyor ve 1.060 bin lira seviyesine kadar çıkıyor. Konut kredisi kullanma seçeneği de sunulan projede ara ödemeler ile peşinat tutarı da düşürülüyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.