Son zamanlarda BTC’nin değer kazanması ile beraber dijital paralara olan ilgi tavan yaptı. Peki bu sanal para birimleriyle gayrimenkul alınabilir mi?
Son dönemlerde dijitale olan dönüşümlerde ekonomide çok etkilendi. Açıkçası Bitcoin hayatımıza girdiği günden bu yana pek çok kişi dijital para ile yapılacak yatırımları araştırmaya başladı.  Peki bu dijital paralar ile yatırım ve ödemeler nasıl oluyor? Gayrimenkul piyasasının örnek ismi Propertytr yönetim kurulu başkanı dijital para hakkında araştırma yaptı.

Dijital Çağda Sanal Paralar ile Ödeme

Gayrımenkul yatırımlarına ilişkin olarak Propertytr yönetim kurulu başkanı Yusuf Boz dijital paralara yönelik yatırım yapmayı düşünenler için önerilerde bulundu. Dijital çağda dijital paralar ile ödeme giderek yaygınlaşırken emlak ve gayrimenkul sektörünün bu kripto para birimleri ile yolunun kesişeceğine kesin gözle bakılıyor. PropertyTR yönetim kurulu başkanı Yusuf Boz tarafından gayrımenkul yatırımları ile ilgili yaptığı açıklamalar bu perspektiften de değerlendirilmeli.

Sizlerde sanal para birimleriyle ev veya araba alabilir hatta satabilirsiniz. Ancak belli bir düzen içerisinde yapılmalı ve alışveriş yaparken çok fazla dikkat etmelisiniz. Her an bir risk ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz